Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Лікування постакне : лазерна шліфовка обличчя і біоревіталізація

Лікування постакне: лазерна шліфовка обличчя і біоревіталізація

Лазерна шліфовка обличчя і подальша біоревіталізація - комбінація, яка підвищує ефективність лікування постакне рубців і дає швидкий клінічний результат незалежно від віку пацієнта.

За статистикою, близько 80% населення планети стикалися з висипаннями акне, хоч би один раз упродовж життя. Попри те, що частіше висипання активуються в пубертатний період, останнім часом почастішали випадки загострення акне після 30, 40 і навіть 50 років.

Лікування акне вимагає своєчасного втручання і тривалої довірчої спільної роботи лікаря і пацієнта, з метою досягнення стійкої ремісії і профілактики наслідків у вигляді рубцювань.

Акне

Найбільш часті стани після запальних елементів акне: еритема або "застійні плями", постзапальна гіперпігментація і рубці постакне. І якщо постзапальна еритема ("застійні плями"), рано чи пізно пройде самостійно, час загоєння залежить від інтенсивності і тривалості запалення, то постзапальна гіперпігментація і рубці постакне, вимагають певного і послідовного лікування.

Рубці постакне

У формуванні рубців, вирішальне значення має глибина ушкодження. Постзапальна еритема і гіперпігментація є результатом епідермальної травматизации, рубці - дермальною.

Найчастіше рубці формуються при тривалій і затяжній течії акне, а також агресивних методах лікування, включаючи механічне ушкодження, коли тканини не встигають відновлюватися.

Процес загоєння запальних елементів після акне, проходить через 3 етапи: запалення, утворення сполучної (грануляційною) тканини і ремоделювання матриксу.

Існує два основні типи розвитку рубців постакне, залежно від реакції тканини на запалення: з надмірною і недостатньою кількістю рубцевої тканини. При надмірній кількості рубцевої тканини формуються гіпертрофічні і келоїдні рубці, при недостатньому - атрофічні.

Формування рубців головним чином відбувається саме із-за неправильного розподілу колагену.

За статистикою 80-90% людей з постакне, отримують рубці, пов'язані саме з втратою колагену (атрофічні рубці) в порівнянні з меншістю, яку отримують гіпертрофічні рубці.

Лазерна шліфовка обличчя при постакне

Залежно від вираженості порушення рельєфу шкіри, використовуються різні методи лікування включаючи хімічні пілінги, ретиноїди, мікродермабразію і лазерні шліфовки.

Шліфовка CO2 лазером, є найбільш ефективним рішенням в корекції рубців постакне. Під час процедури віддаляються окремі ділянки рубцевої тканини, що дозволяє зменшити вираженість рубців і зробити рельєф шкіри одноріднішим. Під час процедури фракційної лазерної шліфовки, лазерний промінь видаляє ділянки шкіри у вигляді мікростовпчиків, а не по усій площі, що сприяє швидкій реабілітації зі збереженням високої ефективності.

лазерна шліфовка обличчя Intenz Київ
Лазерна шліфовка обличчя СО₂ лазером MedArt Intenz, Данія, проводиться під місцевою анестезією.

У Venus Clinic, для корекції рубців ми використовуємо фракційний CO₂ лазер MedArt Intenz.

Лазерна шліфовка CO₂ на MedArt Intenz, це:

  • виражений ефект
  • короткий відновний період
  • прогнозовані результати
  • можливість повторних процедур

Залежно від виду рубців, ми використовуємо різну техніку і протоколи шліфовки постакне.

Лазерна шліфовка і біоревіталізація

Лазерна шліфовка СО₂ лазером має безліч переваг, включаючи абсолютну сумісність з усіма апаратними, ін'єкційними і косметологічними процедурами.

У поєднаних протоколах лікування рубців часто застосовують ін'єкційні процедури такі як мезотерапія і біоревіталізації.

Біоревіталізація - це поверхневі мікроін'єкції гіалуронової кислоти в дерму.

Глибоке зволоження за допомогою гіалуронової кислоти стимулює синтез нового колагену і вироблення власної гіалуронової кислоти, підвищує відновлювальні здібності шкіри, покращує її загальний стан, трофіку в тканинах і колір.

Біоревіталізації в Venus Clinic, Київ
Біоревіталізація проводяться препаратами гіалуронової кислоти.

Біоревіталізація більшою мірою є додатковим лікуванням, для нормалізації рівня зволоженості шкіри і скорочення періоду відновлення після лазерної шліфовки, але не основним лікуванням в корекції постакне.

- Останні дослідження доводять, що профілактика акне, є основним кроком щоб уникнути формування рубців постакне.
- Генетична схильність і здатність реагувати на травму є основними чинниками, що впливають на утворення рубців.
- Існує ряд методів лікування для зниження ризику формування рубців, включаючи скорочення тривалості і інтенсивності запалення, застосування активних ретиноїдів.

На сьогодні єдиного вірного способу в лікуванні рубців постакне не існує, у кожному окремому випадку складається індивідуальний план лікування і, як правило, поєднується декілька методик. Важливу роль має застосування сучасних методик і протоколів лікування, а також якість устаткування, на якому проводиться процедура.

У Venus Clinic ми працюємо тільки з сертифікованим устаткуванням від світових виробників, сертифікованими ін'єкційними препаратами і космецевтикой, для досягнення нашої обопільної мети - здорової і красивої шкіри!

Читайте детально про методики - лазерна шліфовка обличчя і біоревіталізація.

До зустрічі в Venus Clinic!

Вам буде цікаво