Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
омолодження рук
Venus Clinic

Руки можуть видавати ваш вік

Скільки поетів у своїй творчості відвели темі жіночих рук! Вони дбайливі, працьовиті, вмілі, теплі, рідні...

Але кожної з нас хотілося, щоб вони ще були молодими і доглянутими. Але ж нашим ручкам в повсякденному житті доводиться деколи несолодко. Навіть в цивілізованому світі, де наш побут максимально спрощений, шкіра рук в першу чергу відчуває на собі агресію факторів навколишнього середовища: мороз, вітер, надмірна інсоляція, хімічні речовини тощо.

Ми частіше піклуємося про обличчя, шиї, декольте, ніж про руках, хоча вони в кілька разів частіше піддаються впливу шкідливих факторів навколишнього середовища. Тому стан шкіри рук частіше видає наш вік, а іноді і додає його!

Профілактика передчасного старіння шкіри рук

Одягайте рукавички вдома і на вулиці

Привчіть себе працювати по будинку в рукавичках. Всі сучасні мийні засоби чудово видаляють жири з поверхонь, в тому числі і тонкий шар ліпідів, що захищає нашу шкіру. Змиваючи власні захисні ліпіди ми оголюємо нашу шкіру, роблячи її беззахисною перед хімікатами, сонячними променями, холодним або сухим повітрям. Гліцерин або "корисний" крем в складі миючого засобу залишиться в раковині, а не на ваших руках. У холодну пору року надягайте рукавички, щоб шкіра рук не пересихала, що не обвітрювалися і не піддавалася впливу холодного повітря.

Зволожуйте руки і використовуйте SPF

Ми миємо руки кілька разів на день, змиваючи захисну плівку з поверхні шкіри, але чому то забуваємо наносити зволожуючий крем. Влітку використовуйте зволожуючі креми, а взимку - поживні (з ланоліном, гліцерином). Вже ні для кого не новина, що крем для обличчя повинен містити сонцезахисний фактор, щоб уповільнити старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів сонця. Крем для рук повинен також містити сонцезахисні компоненти. Якщо ваш крем для рук не містить SPF, то наносіть SPF поверх звичайного крему.

Фотоомолодження рук
Фотоомолодження шкіри рук позбавить від пігментних плям.

Якщо на руках є пігментні плями

Не варто впадати у відчай, все абсолютно поправимо, при бажанні. Процедура Forever Young BBL, на сьогоднішній день, найефективніша в боротьбі з віковими змінами. Вона ефективно справляється з такими проблемами, як пігментні плями, дрібні зморшки, зниження пружності шкіри, до того ж, ця процедура чудово поєднується з класичними, вже давно відомими нам методиками омолодження: мезотерапія, біоревіталізація і т.п. Процедура займе всього 20 хвилин, добре переноситься, не потребує знеболювання або спеціальної підготовки.

Отже, дотримуючись рекомендацій знаменитого класика: «У людині повинно бути все прекрасно...», не дозволимо собі забути про наші умілі і працьовиті рученята, дамо їм шанс бути ще й бездоганними!

Читайте докладно - Фотоомолодження.

Вам буде цікаво

PCA Peel пілінг Джесснера

PCA Peel - пілінг Джесснера

PCA Peel пілінг Джесснера - керовані пілінги, що самонейтралізуються, є різновидом модифікованих поліпшених…