Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Ретиноєвий пілінг, дівчина, обличчя

Ретиноєвий пілінг або хімічні пілінги: що краще?

Хімічні пілінги вже тривалий час перебувають на піку популярності і затребуваності серед провідних фахівців естетичної медицини і займають почесне місце серед процедур омолодження шкіри.

Хімічні пілінги в косметології

Хімічні пілінги є важливою частиною на шляху до здорової шкірі, це ефективний варіант лікування підходить для різних типів і станів шкіри, вони здатні поліпшити текстуру і вирівняти тон шкіри, ефективні при боротьбі з акне і постакне рубцями і при лікуванні вікової шкіри з метою корекції зморшок.

Пілінг - косметична процедура, метою якої є відлущування відмерлих або пошкоджених клітин шкіри, для прискорення клітинного оновлення і активізації обмінних процесів в шкірі.

Як діє пілінг?

Хімічний пілінг, активує обмінні процеси в шкірі, змушуючи "задрімали шкіру" прокинеться і привести себе в порядок. Досягається це за допомогою нанесення спеціального хімічного розчину на шкіру, який впливає на клітини шкіри. Пілінг підвищує колагену і еластину, що істотно позначається на еластичності, рельєфі і тонусі шкіри.

Чим відрізняються пілінги?

Хімічні пілінги класифікують в залежності від глибини проникнення: поверхневі, серединні та глибокі, а також виходячи з активного чинного компонента. Найбільш поширеними компонентами в хімічних пілінгу є - альфа-гідрокси кислоти, бета-гідрокси кислоти, трихлороцтової кислота і ретиноїди. Пілінгу з ретиноїдами слід приділити особливу увагу, так як вони відрізняються за механізмом впливу на шкіру, впливають на саму ДНК клітин шкіри.

Переваг ретиноєвого пілінгу

Ретиноєвий пілінг займає особливу позицію серед всіх видів пілінгів і вже давно полюбилися фахівцям у сфері естетичної медицини через широту застосування і ні з чим не порівнянних клінічних результатів. Особливих успіхів у розробці ретиноєвої пілінгу досягла компанія PCA Skin, США, яка створила ретиноєвий пілінг на основі високоочищеного ретинолу - Pure Retinol. Хто хоч раз робив ретиноєвий пілінг, безсумнівно не міг не помітити, що обличчя після нанесення пілінгу стає жовтим або помаранчевим. Це обумовлено тим що ретинол забарвлює шкіру. Ретиноєвий пілінг від PCA Skin абсолютно прозорий і не забарвлює шкіру. Більш того, високоочищений ретинол дає більш виражені клінічні результати і перебудовує роботу шкіри.

Ретинол - це натуральна речовина, що зустрічається в нашому повсякденному харчовому раціоні, це вітамін А, який має багато похідних, схожих за своїм механізмом впливу але з різною ефективністю. Вітамін А надає загоює і регенеруючу дію на шкіру.

Відмінність ретиноєвої пілінгу від хімічного

Головна відмінність ретиноєвого пілінгу від інших хімічних пілінгів полягає в тому, що він впливає безпосередньо на ДНК шкіри клітин, тим самим перебудовуючи її зсередини, на генному рівні. Це відбувається завдяки можливості проникнення ретинолу через ліпідний шар шкіри, так як він є жиророзчинних речовиною.

ДНК, ретинол

Ретинол стимулює поділ клітин шкіри, надаючи обличчю свіжий сяючий вигляд, зменшує підвищене вироблення пігменту меланіну і інтенсивність пігментних плям, має протиракову дію, знижуючи ризик розвитку раку шкіри. Також ретинол є єдиним активним антивіковим компонентом, дія якого було доведено в достовірних клінічних дослідженнях.

Поєднання ретиноєвої пілінгу з іншими процедурами

Ретиноєвий пілінг гармонійно доповнить будь-яку антивікову процедуру, поліпшить колір обличчя, зменшить розширені пори і дрібні зморшки, додасть шкірі тонус і пружність, змусить шкіру сяяти.

Після ретиноєвої пілінгу, як і після інших професійних доглядів, слід відповідально поставитися до реабілітаційного періоду, а саме до нанесення сонцезахисного крему з SPF фактором не менше 30, адже чимала частка результату залежить від пост процедурного догляду і дотримання рекомендацій фахівця. Компанією PCA Skin спеціально розроблені засоби для домашнього догляду, які зроблять відновний період комфортним.

Вам буде цікаво

Ретинол (вітамін А) структура

Ретинол (вітамін А)

Ретинол - це вітамін А, жиророзчинний вітамін, який бере участь у багатьох…

PCA Peel пілінг Джесснера

PCA Peel - пілінг Джесснера

PCA Peel пілінг Джесснера - керовані пілінги, що самонейтралізуються, є різновидом модифікованих поліпшених…