Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
фотоомолодження обличчя і хімічний пілінг

Чи можна поєднувати фотоомолодження обличчя і хімічний пілінг?

Чи можна поєднувати фотоомолодження з хімічними пілінгами і в якій послідовності поєднувати ці процедури?

Наше обличчя, шия, декольте і руки першими видають наш вік. Адже це відкриті ділянки тіла які в першу чергу піддаються впливу ультрафіолетових променів і шкідливих факторів навколишнього середовища, а в поєднанні з природним зниженням вироблення колагену і гіалуронової кислоти в нашому організмі, приводить до значного витончення шкіри, формуванню зморшок і заломів, пігментації - явними ознаками вікового і фотостаріння. Куріння, надмірне вживання алкоголю, неправильне харчування прискорюють процес старіння.

Фотоомолодження BBL і хімічні пілінги

Фотоомолодження і пілінги дві абсолютно різні процедури, які знаходяться в різних сегментах естетичної медицини, мають різні механізми дії, проте відмінно поєднуються і доповнюють один одного.

Фотоомолодження BBL Sciton - це апаратна процедура з використанням широкосмугового світла, яка ефективно бореться з віковим і фотостарінням шкіри, включаючи:

  • освітлення і видалення пігментації (сонячне лентиго, веснянки, вікова пігментація і тд.)
  • видалення патологічно розширених судин (розацеа, купероз)
  • звуження пор, лікування акне
  • підвищення вироблення колагену
  • профілактика вікового старіння

Фотоомолодження - це не інвазійна процедура, в процесі якої теплова енергія стимулює синтез волокон еластину і колагену, що відповідають за природну пружність і еластичність шкіри, а також покращує кровообіг, метаболізм і трофіку в тканинах. Вирівнюється тон обличчя за рахунок впливу енергії світла на меланін і гемоглобін.

Покращення якості можна спостерігати ще тривалий час після проходження курсу процедур. А регулярні щорічні курси є надійною профілактикою вікового старіння.

Величезна перевага процедури фотоомолодження в тому, що комплексно вирішуються відразу кілька питань. Фотоомолодження бореться з першими ознаками старіння шкіри, судинними патологіями, дисхромії і з проблемою втратою еластичності і пружності шкіри, а також застосовується для боротьби з висипаннями (акне).

Хімічний пілінг

Хімічні пілінги по праву вважаються одним з вагомих відкриттів в косметології, так як вони мають широкий спектр застосування. Шкіра - найбільший орган нашого організму, який працює протягом всього нашого життя - 24 \ 7. Протягом усього цього часу відбувається безперервне оновлення і заміщення ороговілих клітин новими і здоровими. Це важливий і необхідний процес, так як разом з ороговілими клітинами шкіри, видаляються також шкідливі і токсичні речовини: пил, мікроби, продукти розпаду.

 хімічний пілінг

З віком, а в деяких випадках це спадково обумовлене, процеси відновлення і репарації сповільнюються, на шкірі з'являються перші ознаки вікових змін: сухість, мімічні зморшки, пігментація, розширені судини, зниження пружності і тургору шкіри, закриті комедони, висипання. Тому шкіра потребує додаткового догляду, який допоможе прискорити оновлення, нормалізувати кератінізацію, стимулювати вироблення еластину і колагену.

Хімічний пілінг - ідеальне рішення, яке в короткі терміни допоможе налагодити функціональні процеси в шкірі, прискорити клітинне оновлення і надати шкірі сяйва. Хімічні пілінги ефективні при лікуванні пігментації, вугрової хвороби, акне, гіперкератозі, перших і виражених проявах старіння шкіри, порушеннях рельєфу - постакне, рубці, розтяжки і т.д.

Кому підходить фотоомолодження і хімічні пілінги?

Процедури фотоомолодження і хімічного пілінгу не мають вікових обмежень. Ці методики добре поєднуються і доповнюють один одного. Рідко коли на шкірі є ознаки лише одного виду старіння, як правило, це комбінація різних проблем.

При пігментації в поєднанні із зморшками фотоомолодження усуне пігментні плями, а хімічний пілінг вирівняє текстуру шкіри і усуне зморшки, роблячи шкіру свіжою з рівномірним тоном.

Поєднання куперозу із зморшками також є показанням до комбінації процедур. При цьому фотоомолодження видалить патологічні судини, а пілінг зменшить зморшки і зміцнить бар'єр шкіри, що буде профілактикою появи судин в майбутньому.

Кожен випадок унікальний і вимагає індивідуального підходу. Для складання індивідуального плану лікування, підчас візиту, на етапі консультації, ми завжди проводимо діагностику шкіри. Аналіз особливостей шкіри і її стану дозволяє побачити те, що недоступно при звичайному огляді, складе обгрунтоване і прогнозоване лікування, а також відстежувати позитивну динаміку від процедури до процедури.

Детально по кожній процедурі читайте в розділах фотоомолодження та Хімічні пілінги.

Venus Clinic - ваша красива і здорова шкіра!

Вам буде цікаво

PCA Peel пілінг Джесснера

PCA Peel - пілінг Джесснера

PCA Peel пілінг Джесснера - керовані пілінги, що самонейтралізуються, є різновидом модифікованих поліпшених…