Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Пілінг при акне

Який пілінг вибрати при акне?

З висипаннями акне в тому або іншому ступені стикається кожен. Але як бути якщо висипання з'являються часто і залишають шрами на обличчі?

Чому з'являються акне висипання?

Акне - це запальне захворювання сальних залоз, яке виникає в результаті підвищеного виділення шкірного сала і закупорки пор. Сальні залози - залози зовнішньої секреції, які в період статевого дозрівання досягають найбільшого розвитку. Секрет сальних залоз, шкірне сало, виконує ряд важливих і необхідних функцій для нашого організму, а саме: підвищення бар'єрних і антигрибкових властивостей, захист шкіри від пересихання і ультрафіолету, підтримка еластичності і зволоженості нашої шкіри. Порушення їх роботи призводить до ряду наслідків, які при неправильному і несвоєчасному втручанні можуть призводити до неприємних наслідків, як розширені пори, еритема, рубці, нерівномірна текстура шкіри, акне і постакне, застійні плями і гіперпігментація, що вимагає тривалішого і радикальнішого лікування.

Пілінги і лікування акне

Про лікування акне написані цілі книги, але до цього дня ідеального методу не існує. Для лікування використовують антибіотики, системні ретиноїди, які пригнічують функцію сальних залоз, гормональні препарати, які регулюють статеві гормони, різні лазерні методики... Цей список можна нескінченно продовжувати. Але якщо говорити про професійний підхід до лікування акне, то можна виділити пілінги, як одну з найпопулярніших професійних методик при акне. І це не випадково, оскільки одним з основних патогенетичних механізмів акне є гиперкерктоз - підвищене утворення рогових лусочок шкіри, які порушують відтік шкірного себума з сальних залоз. А основне призначення пілінгів - відлущити рогові клітинки з поверхні епідермісу.

Який пілінг краще при акне?

Існує безліч типів пілінгів, які можна застосовувати при акне, це B- гідроксікислоти (Саліциловий пілінг), фруктові кислоти, але найпопулярнішим при акне є пілінг Джесснера. Це пілінг, формула якого була розроблена спочатку XX- го століття для лікування акне і омолодження шкіри. Класичний пілінг Джесснера - це комбінація молочної і саліцилової кислоти з резорцинолом. Особливістю пілінгу Джесснера є те, що він добре переноситься пацієнтами, не викликає щедре лущення. Але найголовніше те, що цей пілінг впливає на декілька причин акне:

  • очищає і відновлює прохідність пір
  • має антибактеріальну дію

Поєднання ексфоліюючого ефекту з антибактеріальним робить пілінг Джесснера - пілінгом вибору при акне.

Пілінг Джесснера якого виробника кращий?

30 років тому компанією PCA Skin (Пі Сі Ей Скін), США були розроблені формули модифікованих пілінгів Джесснера, які стали класикою і увійшли до підручників по косметології і зараз використовуються у всьому світі. Тут вибір очевидний на користь цього виробника.

PCA Peel - пілінг вибору при лікуванні акне

Порівняно з класичним пілінгом Джесснера, з якими багато хто вже давно знайомий, пілінги PCA Skin мають ряд переваг. Це поліпшені пілінги Джесснера мають додаткові компоненти, які раніше не входили до складу класичних пілінгів Джесснера, - лимонну кислоту, яка являється альфа гідроксі кислотою бере активну участь у видбілюванні і зволоженні шкіри, а також відлущуванні клітин шкіри, і койєву кислоту, яка працює як антибактеріальний агент, пригнічує утворення меланіну і активно бореться з існуючою гіперпігментацією. Оптимальні пропорції усіх компонентів, спрямовані на підвищення ефективності процедури без ризиків ускладнень і алергії.

Пілінг PCA Peel не вимагає змивання

Ще однією перевагою є відсутність в необхідності нейтралізації пілінгу лужними розчинами, що часто було причиною гіперреакцій шкіри, а це говорить про високу безпеку вживаних складових, що особливо актуально для пацієнтів з чутливою шкірою. Також існування трьох різновидів пілінгів Джесснера PCA Skin дозволяють максимально індивідуально підійти до вирішення конкретної проблеми кожного пацієнта. Пілінги Джесснера представлені в трьох видах:

  • з гідрохіноном (для пацієнтів з гіперпігментацією)
  • з гідрохіноном і резорцинолом (для ефективнішого відлущування, при застійних плямах і посттравматичній пігментації)
  • і без гідрохінону (для пацієнтів з індивідуальною непереносимістю до гідрохінону).

Завдяки своєму поліпшеному складу пілінг Джесснера ефективно бореться з усіма механізмами, на усіх рівнях патогенезу акне, а також забезпечують профілактику подальших запальних реакцій, відлущування ороговілих клітин шкіри і як наслідок вирівнювання тону і рельєфу шкіри, підвищення імунітету шкіри, її зволоженості і еластичності.

Пілінги Джесснера можуть використовуватися як поверхневі так і серединні, залежно від кількості нанесених шарів, що в рази скорочує терміни досягнення бажаного результату, вони абсолютно комфортні, ефективні і безпечні.

Вам буде цікаво