Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
фотоомолодження і філери

Чи можна поєднувати фотоомолодження і філери?

Контурна пластика є поширеною методикою, чи поєднується вона з фотоомолодженням, фракційним омолодженням?

Популярність фотоомолодження зростає

Ця процедура не інвазійного фотоомолодження обличчя і тіла набирає популярність. Це пов'язано з тим, що сучасні системи здатні показувати вражаючі результати при мінімальному періоді реабілітації.

Фотоомолодження BBL
Такі поширені проблеми шкіри, як пігментація, веснянки і розширені судини фотоомолодження може видалити за 1-3 процедури!

Філери

Філери переживають бум популярності. Адже при їх допомозі можна отримати не менше швидкі і разючі результати заповнення втрачених об`ємів обличчя, виправити контури без хірургічного втручання і тривалої реабілітації.

Більше половини пацієнтів, яким вводилися філери, протягом року повторюють ці процедури. Ринок подібних процедур є динамічно зростаючим.

Основні види філерів

Філери м'яких тканин, такі як гіалуронова кислота (HA), гідроксиапатит кальцію і полі-L-молочна кислота використовуються для корекції об'єму обличчя і заповнення зморшок безпосереднім введенням в зони з дефіцитом об'єму і в «борозни». Вони стимулюють фібробласти і призводять до синтезу нового колагену і/або виступають в якості основи (матриксу) для нового колагену. Зшиті філери на основі гіалуронової кислоти є біосумісними, імунологічно інертними, природними полісахаридами, що екстрагуються з НЕ патогенних бактерій Streptococcus equi. Філери на основі гіалуронової кислоти біодеградують протягом 3-9 місяців після введення. В даний час, філери на основі гіалуронової кислоти дозволені для корекції помірних і глибоких зморшок, таких як носогубні складки. Навіть при наявності досвіду введення філерів, точне позиціонування філера в шкірі є досить складним завданням. Відмінності від пацієнта до пацієнта в щільності шкіри, ступеня її гідратації, товщини епідермісу і дерми - все це може впливати на глибину введення філеру.

Філлери заповнюють об'єм, але не здатні коригувати проблеми фотостаріння (пігментні плями, розширені судини, дрібні зморшки), тому фотоомолодження і філери доповнюють один одного.

Фотоомолодження і філери - клінічне дослідження

Для вивчення питання, чи можна поєднувати фотоомолодження і філери в 2008 році було проведено дослідження. Філери вводилися в шкіру і після цього проводилося фотоомолодження системою BBL компанії Sciton, США з використанням рекомендованих параметрів. Як показали результати, філери на основі гіалуронової кислоти залишалися інтактними після процедур фотоомолодження BBL.

Це доводить, що фотоомолодження BBL може використовуватися спільно з філерамі. Безпека клінічно доведена.

Читайте докладно - Фотоомолодження.

Вам буде цікаво

Фотостаріння

Фотостаріння

Фотостаріння шкіри - старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів у складі сонячного…