Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Ботокс, Київ

5 міфів про Ботокс - чи варто боятися?

Ін'єкції ботокс оповиті туманною аурою і безліччю міфів, але це не заважає йому бути найпопулярнішою і найбільш продаваною процедурою в світі. В даний час є одними з найпопулярніших косметологічних процедур в світі! І це не дивно, оскільки це найшвидший і ефективний спосіб боротьби з мімічними зморшками!

Ін'єкції ботулотоксину - процедура без паспорта! Тому як перша поява мімічних зморшок може бути в досить молодому віці у людей темпераментних, що активно проявляють свої емоції.

Історія застосування в естетичній медицині

Застосування Ботокс в медицині почалося ще на початку 60-х років ХХ століття, для лікування косоокості, м'язової кривошиї і спазмів ніг.

У 1982 році при лікуванні косоокості і спазму обличчя, була виявлена ​​здатність ботулотоксину розгладжувати мімічні зморшки в області очей - "гусячі лапки", канадським офтальмологом Джейн Каррутерс. Надалі, разом з чоловіком Алестер Каррутерс, який керував відділенням дерматологічної хірургії в Університеті Британської Колумбії (Канада), вони почали практикувати використання ін'єкцій ботулотоксину, для розгладження мімічних зморшок в зоні навколо очей.

У 1988 році право на поширення препарату на основі ботулотоксину придбала компанія Allergan, а в 1991 році він отримав назву «Botox».

В 90-х роках продукт активно використовувався для омолодження шкіри обличчя, але офіційний дозвіл від FDA, як косметологічне засіб, отримав тільки в 2002 році.

Назва торгової марки Botox давно вважається ім'ям прозивним, ботоксом часто називають будь-які косметологічні препарати на основі ботулінічного токсину: Dysport, Xeomin, Botulax і ін.

Препарат Botox, американської компанії Allergan, перший препарат, який почали застосовувати для корекції вікових змін.

Застосування

В сфері естетичної медицини, Ботокс використовується в трьох основних напрямках: контроль м'язового спазму, лікування гіпергідрозу (підвищеного потовиділення) і корекція мімічних зморшок.

Не дивлячись на широку сферу застосування і затребуваність, навколо ін'єкційних процедур ботулотоксину, все ще існує безліч міфів і протиріч.

Міфи

Міф №1 - Ботокс небезпечний

Ботокс має довгу і надійну історію безпеки, з моменту його першого введення було проведено понад 16 мільйонів процедур.
З 2002 року, Ботокс офіційно схвалений FDA (Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів в США) і широко застосовується не тільки в косметології, а й в медицині у дітей грудного віку.

Міф №2 - Ін'єкції болючі

Будь-яка ін'єкційна процедура може супроводжуватися певним дискомфортом, однак голки, що використовують для ін'єкцій ботокса дуже тонкі і малотравматичні, тому больові відчуття мінімальні.

Міф №3 - Ботокс, "стирає" все емоції

Багато людей думають, що ін'єкції ботокса змусять їх втратити здатність до вираження емоцій і створять так зване "кам'яне обличчя". Це міф. Правильний розрахунок одиниць препарату, індивідуальний вибір точок вколу, з урахуванням особливостей м'язів обличчя пацієнта збереже ваші емоції природними. Після кваліфікованої процедури ви зможете відображати весь спектр виразів обличчя, включаючи посмішку, похмурий погляд і здивування, але без формування зморшок і заломів.

Міф №4 - Ботокс показаний тільки жінкам

Це міф. Все більше чоловіків звертаються до лікарів для проведення косметологічних процедур, включаючи ін'єкції ботокса. Певні особливості анатомії вимагають більш високих доз препарату, щоб досягти бажаного результату, однак ін'єкції ботокса однаково застосовні як для чоловіків, так і для жінок.

Міф №5 - Ботокс накопичується в організмі з плином часу

Ботокс не накопичується в організмі. Крім того, нервові імпульси відновлюються через три-чотири місяці після ін'єкції, тому для підтримки результату необхідні повторні процедури. Якщо лікування припинене, м'язи відновлять свій колишній рівень активності.

Як працює Ботокс?

Дія ін'єкцій ботулотоксину направлено на блокування нервових імпульсів і розслаблення рухливих зон м'язів обличчя.
Ін'єкції ботокса блокують певні хімічні сигнали від нервів, тому мозок просто не отримує сигнал про скорочення і м'яз знаходиться в розслабленому стані. В результаті м'язової релаксації розгладжуються мімічні зморшки.
Таким чином, через відсутність постійного скорочення немає формування зморшок або заломів.

В які зони вводять?

Ботокс може використовуватися на всій зоні обличчя, однак частіше за все коригують верхню третину: горизонтальні зморшки лоба, міжбрів'я і область навколо очей, так звані "гусячі лапки".

Зони введення ботокс
Найбільш популярні зони введення Ботокс: лоб, міжбрів'я, куточки губ, шия, зона навколо очей.

Тривалість і результат

Процедуру Ботокса ще називають процедурою обідньої перерви, вона займає від 15 до 30 хвилин, в залежності від зони корекції і не має вираженого періоду реабілітації.

Перші результати будуть помітні вже на 4-5 днів після процедури, максимальний ефект досягається через 14 днів.

На тривалість збереження результату впливає безліч факторів, включаючи обмін речовин, спосіб життя і догляд за шкірою. В середньому, ефект триває від 3 до 6 місяців.

Важливо!

Для ефективної та якісної процедури важливо:

  • якість і оригінальність препарату з сертифікатом відповідності;
  • кваліфікація фахівця;
  • наявність медичної ліцензії установи.

В Venus Clinic ін'єкції ботокса виконують кваліфіковані лікарі дерматологи. Ми працюємо тільки з сертифікованими препаратами: Botox, Диспорт і Ксеомін.

Детальніше про процедуру, показання і протипоказання читайте в розділі Ботокс.

Чекаємо вас в Venus Clinic в Києві!

Ми допоможемо зберегти і підкреслити вашу природну красу!

Вам буде цікаво