Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Вихідні
5 травня
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone+38044 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Фотоомолодження BBL

Фотоомолодження, як процедура вибору при пігментації

Пігментація є однією з найбільш частих причин звернення до клініки естетичної медицини.

Від чого залежить колір шкіри?

Колір шкіри людини визначає зміст основних пігментів. Меланін - коричневий пігмент, який синтезується меланоцитами в базальному шарі епідермісу.

Каротин - жовтий пігмент, може в тій чи іншій мірі накопичуватися в кератиноцитах в залежності від особливостей дієти.

Гемоглобін - пігмент червоного кольору, міститься в кровоносних судинах.

Меланін - основний пігмент шкіри

З усіх вищезазначених пігментів, визначальним є саме меланін. Від його різновидів і кількості залежить колір шкіри людей різних рас. Чим більше пігменту міститься в шкірі, тим темніше її відтінок.

Процес синтезу пігменту меланіну досить складний і багатоетапний, на його правильну роботу можуть впливати як внутрішні чинники: дисбаланс роботи ендокринної, нервової систем, порушення роботи шлунково-кишкового тракту, так і зовнішні. Зокрема, надмірна інсоляція - головний зовнішній чинник, що провокує пігментацію.

Пусковий фактор пігментації

Фотостаріння - процес, обумовлений надмірним впливом ультрафіолету на нашу шкіру. Саме фотостаріння, а не хроностаріння (природне старіння шкіри), в більшій мірі (на 80%) відповідає за вікові зміни шкіри. Засмага - не що інше, як захисна реакція нашого організму на вплив шкідливого сонячного випромінювання, за допомогою пігменту меланіну, який міститься в клітинах і регулює відтінок шкіри.

Надмірна кількість ультрафіолету порушує механізм вироблення пігменту. Під дією ультрафіолетових променів відбувається пошкодження клітин шкіри і, як захисна реакція, відбувається утворення пігментних плям. Ультрафіолет може бути як самостійної причиною, так і пусковим фактором при тривалому запаленні шкіри, наприклад при акне або травмуванні шкіри, тоді розвивається, так звана, постзапальна гіперпігментація. При гормональних порушеннях або змінах в організмі і прийомі контрацептивів можуть розвиватися горомон-залежні форми пігментації: мелазма, хлоазма.

Діагностика пігментації

Діагностика прихованої пігментації
Діагностика прихованої пігментації.

Пігментація може мати різну глибину залягання. Розрізняють поверхневі форми пігментації, глибокі і змішані форми. Діагностика шкіри дозволить визначити глибину пігментації і скласти план лікування.

Лікування гіперпігментації

Дисхромія або гіперпігментація, одна з найбільш поширених причин звернення за допомогою до дерматолога в Venus Clinic. Існує безліч варіантів лікування пігментації, включаючи пілінги, косметичні догляди, абляційні лазерні методики, ін'єкційні процедури, космецевтичні продукти і, звичайно ж фотоомолодження. Лікування пігментації завжди комплексне. Поєднання лазерних методів з космецевтикою і прийомом системних препаратів дозволяє добитися швидких і стійких результатів.

Фотоомолодження - процедура вибору при пігментації

З лазерних процедур на першому місці стоїть фотоомолодження - один з найбільш ефективних і затребуваних методів боротьби з ознаками фотостаріння, в тому числі пігментації. Якщо лікування пілінгами і кремами займе не менше 30 днів, щоб побачити результати, то фотоомолодження при пігментації дозволяє швидко, протягом 10-14 днів побачити перші результати.

Ми використовуємо фотоомолодження BBL від американської компанії Sciton - це унікальна запатентована технологія, з клінічно доведеною ефективністю. Ця процедура найбільше подобається нашим пацієнтам, оскільки результати помітні вже на наступний день, а реабілітація мінімальна.

Зміни після фотоомолодження по днях
Лікування пігментації BBL фото до, на 3-й день і на 10-й день після процедури.

Рівний тон, гладка, красива і сяюча шкіра - це реально, завдяки фотоомолодженню в Venus Clinic! Чекаємо вас на консультацію.

Читайте докладно - Видалення пігментних плям.

Вам буде цікаво

PCA Peel пілінг Джесснера

PCA Peel - пілінг Джесснера

PCA Peel пілінг Джесснера - керовані пілінги, що самонейтралізуються, є різновидом модифікованих поліпшених…