Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Часи роботи
10:00 - 18:00 | пн -нд
Contact phone(044) 537 0806
Send WhatsappSend TelegramSend Viber
Запис онлайн
Біоревіталізація і лазерне шліфування обличчя

Біоревіталізація і лазерне шліфування обличчя

Сучасна естетична медицина пропонує безліч засобів для збереження молодості і краси шкіри, включаючи ін'єкційні методики. Одним з таких є біоревіталізація, яка успішно доповнює мезотерапию і ін'єкції ботулотоксину.

Що таке біоревіталізація?

Біоревіталізація - ін'єкційний метод омолодження за допомогою введення гіалуронової кислоти.

Гіалуронова кислота міститься в нашій дермі в міжклітинному просторі і виконує ряд функцій: утримує воду, тим самим підтримує природну еластичність і форму, бере участь в процесах проліферації і диференціації кератиноцитів і імунокомпетентних клітин, забезпечуючи зростання і регенерацію шкірних покривів, адекватну імунну відповідь, а також служить природним бар'єром, що захищає від дії вільних радикалів, хвороботворних агентів.

З віком вироблення гіалуронової кислоти в організмі знижується, шкіра втрачає пружність, порушується овал обличчя, з'являються перші зморшки. Процедура біоревіталізації дозволяє компенсувати дефіцит гіалуронової кислоти, перешкоджаючи сухості, формуванню зморшок і заломів, зберігаючи молодий і сяючий вигляд.

Показання

Основними показаннями до процедури біоревіталізації є:
• сухість і зневоднення;
• втрата пружності;
• мімічні зморшки;
• гіперпігментація;
• атонія;
• підготовка до лазерних процедур.
• як етап реабілітації після лазерних процедур, кислотних пілінгів.

Як працює біоревіталізація?

Основна мета процедури біоревіталізації - заповнення нестачі гіалуронової кислоти в міжклітинному матриксі і, як наслідок, уповільнення темпів старіння шкіри. Ін'єкції гіалуронової кислоти безпосередньо в шкіру активують роботу фібробластів, відновлюючи нормальну структуру дерми, сприяючи тривалої гідратації.

Биоревитализация обличчя в Києві
Підчас біоревіталізації формуються папули в шкірі, які розсмоктуються протягом 1-2 днів.

Основний компонент будь-якого біоревіталізуючого препарату - гіалуронова кислота, але склад препаратів може відрізнятися по щільності і наявності додаткових компонентів: пептидів, вітамінів, антиоксидантів, амінокислот.

Широкий вибір біоревіталізуючих засобів з різною щільністю і складом, дозволяє вибрати оптимальний препарат для шкіри пацієнтів різного віку і стану. Для молодої шкіри зазвичай використовуються препарати, що складаються тільки з гіалуронової кислоти, для зрілої - з більш насиченими складами вітамінів, амінокислот, інгібіторів гіалуронідази, металопротеаз.

Процедура біоревіталізації має масу переваг для шкіри, одним з яких є той факт, що гіалуронова кислота не викликає алергій, так як вона повністю сумісна з людським організмом. На сьогоднішній день гіалуронову кислоту отримують біотехнологічним шляхом, в основі якого лежить генна інженерія. Ці технології дозволяють отримати речовину на 100% ідентичною натуральній і без сторонніх домішок.

Біоревіталізація і лазерне омолодження

Біоревіталізація може використовуватися як окрема процедура, як додаткова підготовка до лазерного омолодження, а також на етапі реабілітації після курсу лазерних процедур, як спосіб отримання максимально можливого результату.

Лазерна шліфовка, як одна з ефективних процедур для омолодження шкіри, разом з тим вимагає певного періоду реабілітації, інтенсивність і тривалість якого також буде залежати від природних резервів шкіри. Молода шкіра має більш високу здатність до регенерації, ніж зріла, тому період відновлення буде відбуватися швидше і менш помітно. Вона має більш щільний каркас з волокон колагену і еластину, а також підшкірно жирову клітковину, активніше виробляє власну гіалуронову кислоту, швидше і краще відновлюється.

Ін'єкції гіалуронової кислоти, відмінний спосіб підготувати шкіру до лазерної шліфовки, зволожити її зсередини, а також прискорити відновлювальний період.

Крім прискореного періоду реабілітації, ін'єкції гіалуронової кислоти також дозволять отримати більш виражений результат.

Тандем біоревіталізації і лазерної шліфовки - це виражений результат в короткий терміни з мінімальною реабілітацією і більш вираженим тривалим ефектом.

Процедура біоревіталізації допоможе вам надовго забути про зморшки і дряблість шкіри, наповнивши вашу шкіру зсередини здоров'ям і сяйвом!

В Venus Clinic ми завжди підбираємо препарат індивідуально, залежно від стану шкіри і бажаних результатів, а сертифіковане, якісне обладнання для лазерної шліфовки дозволяє досягти дійсно вражаючих результатів!

Біоревіталізація в Venus Clinic - це завжди безпека, комфорт і результат!

Детально читайте в розділі - біоревіталізація.

Довірте вашу шкіру професіоналам!

Вам буде цікаво

Ксеомін, Xeomin

Ксеомін (Xeomin)

Ксеомін, Xeomin - ботулотоксин нового покоління компанії Merz Aesthetics, який зменшує мімічні…