Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Uk Ru En
Вихідні
7 січня
Часи роботи
9:00 - 20:00 | пн - пт
10:00 - 20:00 | сб - нд
Телефон
(044) 537 0806
Запис онлайн
RF ліфтинг
Venus Clinic

RF-ліфтинг - не інвазивна апаратна процедура для підвищення пружності і тонусу шкіри; завдяки інтенсивному прогріванню струмами високої частоти підвищуються обмінні процеси в шкірі і синтез колагену.

Переваги

 • Динамічний контроль температури шкіри
 • Висока потужність
 • Біполярна і монополярна методики
 • Методики по обличчю і тілу

RF- ліфтинг - принцип дії

Під час RF ліфтинга струми високої частоти (радіочастоти) викликають коливання молекул води, внаслідок чого виділяється теплова енергія, яка призводить до нагріву тканин. Прогрів шкіри до температури 40-60°С призводить до скорочення молекул колагену шкіри, подібно до пружини. Термічна дія стимулює природні репаративні процеси шкіри, що призводить до підтяжки шкіри і синтезу нового колагену.

Біполярний і монополярний RF ліфтинг

У нашій клініці використовується система RF ліфтинга компанії Wavemed, Італія. Нас притягає універсальність апарату, оскільки в ньому представлені усі існуючи методики: біполярні і монополярні, що дозволяє робити процедури як по обличчю, так і по тілу. Система має високу потужність, в порівнянні з більшістю систем ліфтинга, представлених на ринку України. Це дозволяє домагатися ефективних результатів за короткий проміжок часу.

Контроль температури шкіри

Висока потужність системи RF ліфтинга поєднується з наявністю системи динамічного контролю температури. Кожна маніпула має вбудований датчик, який визначає температуру в шкірі, а система контролює, щоб температура прогрівання шкіри утримувалася в заданому діапазоні. Коли зона шкіри прогрілася до необхідної температури, система автоматично знижує потужність. Коли маніпула переміщується на ділянку шкіри з низькою температурою, система автоматично підвищує потужність для ефективного прогрівання.

Система динамічного контролю температури забезпечує високу ефективність і безпеку процедури ліфтинга.

Показання

 • зміни овалу обличчя
 • деформація підборіддя
 • деформаційні зміни шкіри шиї
 • в'ялість шкіри живота
 • в'ялість шкіри рук
 • в'ялість шкіри стегон (внутрішня частина стегон)
 • в'ялість шкіри після ліпосакції.

Протипоказання

 • вагітним
 • що годує грудьми
 • наявність кардіостимуляторів
 • важкі захворювання серцево-судинної системи
 • новоутворення
 • злоякісна форма гіпертонії
 • наявність металевих імплантів або протезів в зоні дії.

Що чекати від процедури?

Радіочастотні струми в шкірі викликають скорочення молекул колагену. В глибині шкіри також запускаються природні процеси регенерації. Це призводить до синтезу нового колагену і підтяжки шкіри. Процес синтезу нового колагену триває впродовж 6 місяців після першої процедури. Також в шкірі підвищується кровообіг, шкіра отримує більше кисню і поживних речовин, підвищуються обмінні процеси. Відразу ж після процедури можна помітити зменшення вираженості і глибини зморшок. Це є ознакою адекватної реакції шкіри на процедуру. З кожною процедурою ви побачите, що шкіра виглядає більше підтягнутою, підвищується її пружність, зменшується вираженість зморшок. Правильно підібрана лікарем індивідуальна програма корекції тієї або іншої проблеми дозволить вам до кінця курсу процедур побачити разючі зміни. Ви побачите разючі відмінності між фотографіями, зробленими 4-6 місяців тому і станом шкіри після курсу процедур.

Підготовка до процедури

RF ліфтинг не вимагає спеціальної підготовки.

Рекомендації після процедури

Немає реабілітації і спеціальних рекомендацій після процедури. Ви відразу ж можете повернутися до свого повсякденного зайняття.

Вартість

Ціни на RF ліфтинг в Києві

  Ціна
RF- ліфтинг шкіри повік (з областю вилиць) 950 грн
RF- ліфтинг шкіри обличчя (з областю підборіддя) 1650 грн
RF- ліфтинг, область шиї 800 грн
RF- ліфтинг декольте 800 грн
RF- ліфтинг обличчя+ шия 1850 грн
RF- ліфтинг шия + декольте 1400 грн
RF- ліфтинг обличчя + шия + декольте 2250 грн
RF- ліфтинг рук 1200 грн
RF- ліфтинг сідниць 1200 грн
RF- ліфтинг живота 1350 грн
RF- ліфтинг стегон 1750 грн
RF- ліфтинг, внутрішня частина стегон 800 грн
RF- ліфтинг живіт + стегна 2450 грн
RF- ліфтинг стегна + сідниці 2450 грн
RF- ліфтинг живіт + стегна + руки 3300 грн
RF- ліфтинг живіт + стегна + руки + сідниці 4000 грн
процедура з використанням ліфтинг-гелю Wavemed +5%

Часті питання

Скільки процедур знадобиться?

Зазвичай, рекомендується курс з 4-6 процедур з проміжком 2-4 тижні, щоб добитися відчутного ефекту.

Як довго триває відновний період?

Відразу ж після процедури спостерігається почервоніння шкіри в зоні процедури, незначна набряклість. Гіперемія тримається впродовж 30-60 хвилин і безслідно проходить. Відразу ж після процедури пацієнт може повертатися до своєї повсякденної активності. Процедура не інвазивна, без тривалого відновного періоду.

З якими процедурами не можна поєднувати?

Введення ботулотоксину. Не рекомендується робити RF після ін'єкцій ботулотоксину, оскільки посилення кровообігу знижує ефект. У випадках, коли у пацієнта є небажані наслідки введення ботулотоксину, то навпаки - процедури допоможуть відновити міміку і тонус м'язів. Якщо пацієнтові показано введення ботулотоксину, то спочатку необхідно зробити курс ліфтинг-процедур.

Філери. RF- процедури можуть прискорити деградацію філера (якщо вводився біодеградуючий філер). Введення філерів краще зробити після курсу процедур RF- ліфтингу.

Пілиінги. Після пілінгів процедуру проводять через 2-4 тижні після закінчення лущення - необхідно, щоб шкіра відновилася перед проведенням RF- ліфтингу.

З яким процедурами поєднується?

Ми можемо запропонувати унікальне поєднання кавітація VenusLipo може проводитися одночасно з процедурою ліфтинга, якщо необхідно позбавитися від небажаних жирових відкладень і дряблої шкіри в області рук, на животі, стегнах і сідницях. Це дозволить скоротити кількість візитів і процедур в 2 рази і добитися більше виражених результатів.

Фракційне омолодження добре доповнює ліфтинг-процедури. В той час, як процедура RF- ліфтинга підвищує пружність шкіри, фракційне омолодження поліпшить мікрорельєф, зменшить вираженість зморшок, зменшить розширені пори. При розтяжках зменшить в'ялість шкіри, надасть їй пружність, а фракційне лазерне омолодження зменшить вираженість нерівностей шкіри.

Фотоомолодження BBL вирівняє тон шкіри, позбавить від розширених судин, видалить пігментні плями, зменшить розширені пори. У поєднанні з ліфтинговими процедурами, спрямованими на корекцію овалу обличчя, фотоомолодження дозволить отримати комплексний ефект омолодження і сяйва шкіри.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…