Корекція стрий

Корекція стрий (розтяжок) за допомогою сучасних лазерних і ін'єкційних методик в Києві з використанням СО2-лазерних шліфовок і фракційних шліфувань, фотоомолодження, мезотерапії і хімічних пілінгів.

Корекція стрий

Розтяжки або стриї - локальна атрофія шкіри у вигляді вузьких хвилястих запалих смуг. Виглядають розтяжки у вигляді хвилеподібних поверхневих паралельних смуг. Ці смуги можуть мати червоний або білий колір, підніматися, бути врівень зі шкірою або западати від рівня шкіри.

Це процедура має комплексний підхід і дозволяє усунути косметичний дефект, роблячи стрії менш помітними.

"Лікування стрий", тобто повне позбавлення від розтяжок можливо лише хірургічним методом, коли уражену ділянку шкіри повністю видаляють. Коли говорять про косметичне лікування розтяжок, то найбільш правильним, на наш погляд, застосовувати термін корекція розтяжок. Корекція має на увазі усунення косметичного дефекту, тобто можливість зробити лінії розтяжок менш помітними, надати шкірі естетичний вигляд без хірургічного втручання малотравматичними методиками.

Корекція розтяжок

Розтяжки - це загальний термін, що характеризує зовнішні прояви на шкірі. Виділяють 2 види розтяжок: червоні і білі, залежно від ступеня "зрілості", що вимагає різних підходів в їх корекції.

Наші можливості

Для корекції розтяжок ми використовуємо:

 • лазерні технології:
  • фракційне омолодження шкіри - коригує атрофічні рубці розтяжок
  • систему BBL
 • RF-ліфтинг при розтяжках - зменшує в'ялість і надлишок шкіри
 • ультразвукові методики
 • лімфодренажні методики - сприяють виведенню токсинів з шкіри
 • ін'єкційні методики - живлять шкіру, відновлюючи її пружність
 • косметичні програми і догляди.

Фракційний лазер буде впливати відразу на кілька "слабких місць" розтяжок. Дистанційні ділянки епідермісу замести молодими клітинами, завдяки чому вирівняється мікрорельєф шкіри, відновляться влагообмену процеси в шкірі, шкіра придбає рівномірний тон, зникнуть ознаки сухості епідермісу. Глибоке термічний вплив на дерму активує природні репаратівнsе процеси в шкірі. Це запустить механізми синтезу нового колагену в глибині шкіри. Шкіра з часом стане більш пружною, що вирівняє краю між ураженими і здоровими ділянками шкіри. Тому фракційне лазерне омолодження надає більш потужний і загальний вплив при розтяжках. Процедури проводять курсом з 3-4 процедур з інтервалом 1 місяць. Хороші і стійкі результати лікування вдається досягти поєднанням фракційного омолодження з мезотерапией розтяжок. Ведення мезотерапевтичних розчинів дозволяє підсилити синтез колагену, ініційований фракційним лазером. Це забезпечить більш стійкий клінічний результат.

Процедура проводится под местным обезболиванием и хорошо переносится пациентом. Восстановительный период занимает 5-7 дней и не требует специального ухода, мы рекомендуем использование крема для ускорения процессов эпителизации и увлажнения кожи.

Підготовка до процедури

Як правило, не потрібно спеціальної підготовки.

Рекомендації після процедури

Після процедури рекомендується утриматися від відвідування солярію, не засмагати протягом одного місяця, використовувати SPF 30+. Лікар дасть більш детальні рекомендації, в залежності від обраної тактики лікування.

Протипоказання

 • вагітність
 • годування груддю
 • порушення цілісності шкірних покривів в зоні передбачуваної процедури
 • герпес
 • схильність до рубцювання
 • порушення регенерації тканин
 • важкі соматичні захворювання
 • системні аутоімунні захворювання

Годування груддю є відносним протипоказанням, але тим не менш краще дочекатися відновлення менструальної функції та гормонального фону, оскільки тканини під час вагітності (годування) мають підвищену еластичність. Зважаючи на це, ефективність проведених процедур буде нижче.

  Ціна Тривалість
Фракційне омолодження кистей рук 2200 грн. 60 хв.
Фракційне омолодження зони навколо очей 2000 грн. 90 хв.
Фракційне омолодження верхня губа, кисетні зморшки 2400 грн. 90 хв.
Фракційне омолодження обличчя + підборіддя 4800 грн. 120 хв.
Фракційне омолодження обличчя + шия 5500 грн. 120 хв.
Фракційне омолодження обличчя + шия + декольте 6800 грн. 150 хв.
Фракційне омолодження постакне 4300 грн. 120 хв.
Стриї, розтяжки, 1 зона 2200 грн. 80 хв.
Лечение рубцов фракционным лазером,1 зона 2200 грн. 80 хв.
Лікування рубців фракційним лазером за 1 см² (невеликі рубці) 550 грн. 60 хв.

Часті питання

У клініці використовується система кріоанестезіі, яка дозволяє швидко і надійно усунути дискомфорт пацієнта під час процедури.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap