Лазерне лікування бородавок, папілом, ксантелазми

Лазерне видалення папілом, бородавок, кератом, фібром, ксантелазми в Києві за допомогою СО2-лазера дозволяє акуратно, без зайвого пошкодження здорових тканин позбутися недоліків шкіри.

Лазерне лікування бородавок, папілом, ксантелазми

Лазерне видалення бородавок, папіломи, ксантелазми, фібром - хірургічна процедура, яка дозволяє з високою точністю і мінімальним ризиком ускладнень видаляти практично всі патології шкіри.

Переваги лазерної хірургії патологій шкіри: висока точність, малоінвазивні (знижує ризик формування рубця), відсутність кровотечі, стерильність рани після обробки лазером, швидке загоєння післяопераційної рани, мінімальна травматизація оточуючих тканин.

Показання

  • папіломи
  • кератоми
  • бородавки
  • ксантелазма
  • дерматофіброма

Папілома

Папілома - доброякісна пухлина шкіри, яка виступає над її поверхнею. Причиною є вірус папіломи людини. Розмір може бути від часток міліметра до 5 см. Найбільш частим розташуванням є ділянки шкіри, що піддаються механічній травматизації. Це перехідна складка шиї, пахвова область, пахові складки і т.д. Якщо є хоча б один елемент, то незабаром може спостерігатися поява нових на сусідніх ділянках шкіри. Множинний папилломатоз на тілі може свідчити про зниження і імунітету.

Методи лікування папілом

Основним методом лікування є хірургічне лікування. Видалення може проводиться електрокоагулятором, радіохвильовим ножем, лазером. Ми використовуємо для видалення СО2-лазер, оскільки це найшвидший, точний і малоінвазивний метод. Ця методика дозволяє позбутися від папілом з мінімальною травматизацією навколишніх здорових тканин.

Безпека пацієнта

Завдяки аспіратор диму, пацієнт не вдихає мікрочастинки вірусу папіломи і не піддає дихальні шляхи ризику зараження цим небезпечним вірусом, здатним викликати онкозахворювання дихальних шляхів і статевих органів. Видалення папілом лазером MedArt INTENZ не залишає шрамів і рубців.

Знеболювання

Знеболювання папілом частіше за все не потрібно при видаленні лазером. У разі необхідності, може використовуватися аплікаційна або ін'єкційна анестезія в разі папілом великого розміру. Ранка після CO2 лазера заживає швидко, завдяки стерильності.

Бородавки

Бородавки - ураження шкіри, викликані папіломавірусом. Залежно від локалізації розрізняють підошовні бородавки, бородавки рук. Зараження відбувається, коли вірус проникає через мікропошкодження в шкірі. Підошовними бородавками можна заразитися в басейні, спортзалі, під час манікюру і педикюру нестерильним інструментом. Бородавки не є небезпечними, але завдають багато неприємностей. На руках - це косметичний дефект. На ногах ж бородавки можуть викликати біль при ходьбі.

Існують різні методи видалення бородавок: нанесення кератолитических розчинів, рідким азотом і т.д. Ми використовуємо СО2-лазер, так як під контролем зору можна контролювати обсяг втручання. Це дозволяє радикально видалити бородавки з мінімальною кількістю повторних процедур.

Видалення ксантелазми

Ксантелазма являє собою плоскі або виступаючі над поверхнею шкіри утворення жовтого кольору, звідки чтому і беруть свою назву (xanthe - жовтий). Ксантелазма не є самостійною патологією. Це симптом, що характеризує порушення ліпідного обміну. При цьому відбувається накопичення холестерину в шкірі. Ксантелазма має тенденцію до збільшення в розмірах.

Лікування

Із загальної лікування рекомендується нормалізація ліпідного обміну, корекція рівня холестерину крові. Але не завжди при Ксантелазми спостерігається зміна цих показників крові, нерідко вони зберігаються в межах норми.

Хірургічне лікування полягає у видаленні відкладень холестерину. У нашій клініці ксантелазми видаляються CO2 лазером, оскільки лазер може забезпечити високу точність з мінімальною травматизацією навколишніх здорових тканин. Це знижує ризик рубцювання, тривалість реабілітаційного періоду. Процедура проводиться під місцевою анестезією і триває близько 20-30 хвилин. Для захисту очей від лазерного променя використовуються спеціальні захисні шильди. Відновлювальний період триває 5-7 днів. На лікування ксантелазми може знадобитися від 1 до 3 процедур.

Підготовка до процедури

Процедура лазерної хірургії не вимагає спеціальної підготовки.

Як проходить процедура

Процедура виконується лікарем дерматологом або хірургом, які пройшли навчання роботі на лазері. Ми використовуємо СО2 лазер MedArt INTENZ виробництва Данія. Тонким променем лазер безконтактно випаровує патологічно змінені тканини невеликими порціями з мікронною точністю.

Після процедури

Рана може залишатися відкритою або накладається стерильна пов'язка, не вимагає складного догляду.Ціни СО2 лазер

  Ціна Тривалість
Видалення ксантелазми Ø до 5мм, за 1 шт. 800 грн. 60 хв.
Видалення ксантелазми Ø от 5мм, за 1 шт. 1100 грн. 60 хв.
Видалення ксантелазми більше 1см², за 1 шт. 1400 грн. 60 хв.
Установка інтраокулярних шильд 450 грн. 10 хв.
Видалення кератоми, за 1 шт. Ø до 5мм 400 грн. 30 хв.
Видалення кератоми, за 1 шт, Ø від 5мм 550 грн. 30 хв.
Видалення фіброми до 5 мм 400 грн. 30 хв.
Видалення фіброми до 10 мм 600 грн. 30 хв.
Видалення папілом, за 1 шт. 110 грн. 20 хв.
Повторна процедура видалення того ж елемента -15%
Знеболювання аплікаційно +15% 20 хв.
Знеболювання ін'єкційне 170 грн. 10 хв.

Часті питання

Залежно від процедури і глибини утворення може використовуватися кріоанестезія, інфільтраційна анестезія (ін'єкційна анестезія) або аплікаційна анестезія.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap