Лікування пігментних плям

Лікування пігментних плям в Києві сучасними лазерними методами: фотоомолодження системою BBL Sciton, фракційне омолодження СО2-лазером Intenz, Данія, а також косметичними методами PCA Skin, США - ведучих виробників.

Лікування пігментних плям

Видалення пігментних плям за допомогою BBL - неінвазивна процедура, яка дозволяє вибірково видаляти гиперпигментацию методом фотодеструкции без пошкодження здорових клітин шкіри.

Пігментні плями - це збірне поняття, яке характеризує зміни в шкірі з підвищеним утворенням пігменту. Незважаючи на загальні зовнішні прояви у вигляді посилення пігментообразованія, причини появи цієї патології обумовлені різними зовнішніми і внутрішніми факторами.

Корекція гіперпігментації

Фотоомолодження BBL - процедура видалення ознак фотостаріння потужним світлом певної довжини хвилі. Під дією потужного дозованого випромінювання, певної довжини хвилі, пошкоджені клітини шкіри з надлишком пігменту селективно руйнуються. На зміну пошкодженим клітинам приходять молоді клітини без ознак ураження. Методика впливає вибірково, тільки на пошкоджені клітини, сусідні здорові клітини залишаються інтактними. Пацієнт бачить яскраві спалахи світла і не відчуває дискомфорту під час процедури. Від опіків шкіра захищена системою контактного охолодження. На наступний день пігментні плями темніють і поступово зникають протягом двох тижнів. Видалення пігментних плям методикою BBL не викликає опіків. Після процедури немає лущення шкіри, пацієнт відразу ж може наносити макіяж і повернутися до своїх повсякденних занять. Це процедура "обідньої перерви". Великою перевагою системи Sciton BBL є можливість налаштовувати довжину хвилі для пігментної плями різного ступеня насиченості. Для темних утворень використовується "м'яка" довжина хвилі яка дозволяє не передозувати енергію і домогтися результатів без побічних ефектів. Освітлена таким чином гіперпігментація може бути видалена за допомогою більш "жорсткою" довжиною хвилі, яка повністю вирівняє колір здорових і уражених ділянок шкіри, не піддаючи необгрунтованого ризику пацієнта.

Система BBL дозволяє вибрати індивідуальну тактику в залежності від типу пігментації, глибини залягання пігменту та інших клінічних показників.

Показання

 • сонячне лентиго
 • сенільний кератоз
 • мелазма
 • хлоазма
 • веснянки

Протипоказання

 • вагітність
 • годування груддю
 • прийом фотосенсебілізаторов
 • засмага
 • важкі соматичні захворювання

Чому ми обрали Sciton BBL?

 • BBL - це професійна медична система, яка є найкращою в своєму класі
 • ЭФЕКТИВНО
 • можливість налаштовувати параметри процедури ІНДИВІДУАЛЬНО для кожного пацієнта
 • БЕЗПЕЧНО - корекція гіперпігментації виконується на потужностях в 2-3 рази нижче, ніж на подібних системах. Це знижує ризик ускладнень в 2-3 рази і дозволяє отримувати результати там, де інші системи просто безсилі.
 • Система BBL має наукове обрунтування і рандомізовані клінічні дослідження.

Фракційне омолодження

У разі глибокого залягання пігменту застосовується фракційне омолодження шкіри, яке механічно зменшує вміст пігменту в шкірі. Лазер за допомогою спеціального високоточного пристрою - сканеру - формує мікроканальці в шкірі, термічно руйнуючи уражені пігментом клітини. Сусідні ділянки шкіри залишаються неушкодженими для швидкого відновлення. Після фракційного омолодження інтенсивність гіперпігментації істотно знижується, а також поліпшується загальний стан шкіри.

Підготовка до процедури

Не вимагає спеціальної підготовки. Основна вимога - відсутність свіжого засмаги і прийому фотосенсебілізаторов.

Після процедури

Видалення пігментних плям BBL не потрібно особливого догляду після процедури. Фотоомолодження - це процедура обідньої перерви - пацієнт витратить 30-40 хвилин, а потім може нанести макіяж і повернутися до своїх повсякденних занять. При виражених формах пігментації може спостерігатися покрасніння і пастозність в зоні процедурі впродовж 1-2 днів.

 • не відвідувати сауну протягом трьох днів після процедури
 • не засмагати протягом 3 місяців після процедури
 • за 20 хвилин до виходу на вулицю наносити сонцезахисний крем з SPF 30+

Більш детально з рекомендаціями вас ознайомить лікар.

Що очікувати від процедури?Ділянка Ціна Тривалість
Обличчя (омолодження, судини, пігментація) 2500 грн. 30 хв.
Щоки (омолодження, судини, пігментація) 1400 грн. 30 хв.
Носогубна зона (судини) 750 грн. 30 хв.
Зона навколо очей 750 грн. 30 хв.
Ніс + вилиці "метелик" 1550 грн. 30 хв.
Шия (омолодження, судини, пігментація) 1700 грн. 30 хв.
Обличчя і шия (омолодження, судини, пігментація) 3200 грн. 60 хв.
Декольте (омолодження, судини, пігментація) 1800 грн. 30 хв.
Шия + декольте (омолодження, судини, пігментація) 3000 грн. 60 хв.
Обличчя, шия, декольте (омолодження, судини, пігментація) 4050 грн. 60 хв.
Тильна поверхня кистей (омолодження, пігментація) 1100 грн. 30 хв.
Передпліччя 1850 грн. 30 хв.
Плечі 2100 грн. 30 хв.
Руки повністю 2800 грн. 30 хв.
Видалення (судин, пігментації), площою з долонь 1100 грн. 30 хв.
Одиничний імпульс 200 грн. 10 мс

Часті питання

Видалення гіперпігментації методикою BBL проходить комфортно і не вимагає тривалого реабілітаційного періоду. Цілісність шкірних покривів при цьому не порушується. Це процедура обідньої перерви.

Ефективність процедури залежить від типу патології, інтенсивності та глибини залягання пігменту. Завдяки системі діагностики шкіри Observ 520 ми можемо визначити глибину залягання гіперпігментації і підібрати індивідуальну схему лікування гіперпігментації. Як правило, в лікуванні гормональних видів гіперпігментації в комплексному лікуванні призначаються космецевтичні освітлюючі засоби.

Це індивідуально, як правило, 1-3 процедури.

Крім впливу зовнішніх факторів, причиною гіперпігментації є гормональний фон, прийом контрацептивів, запалення при акне і т.д. Дотримання нескладних рекомендацій дозволить домогтися тривалих і стійких результатів.

Процедура протипоказана вагітним, так як під час вагітності зміни гормонального фону можуть приводити до посилення утворення гіперпігментації. Для корекції гіперпігментації у вагітних ми пропонуємо безпечні програми для вагітних від компанії PCA Skin, США.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap