Фотоомолодження BBL в Києві

Фотоомолодження BBL - лікування пігментних плям, розширених судин, дрібних зморшок в Києві, з науково доведеним антивіковою дією в Venus Clinic, Київ.
• найпотужніша система в світі BBL компанії Sciton, США • омолодження клітин шкіри на генному рівні • медична ліцензія •

Фотоомолодження BBL

Фотоомолодження BBL™ - неінвазивна процедура для лікування ознак фотопошкодження і фотостаріння шкіри, таких як пігментні плями, розширені судини (купероз), дрібні зморшки.

Фотостаріння - основна причина старіння шкіри

Відомо, що старіння шкіри лише на 30% обумовлено внутрішніми процесами, що відбуваються в організмі. Решта 70% припадає на вплив зовнішніх чинників, серед яких основна частка припадає на фотостаріння.

Що ж таке фотостаріння?

Фотостаріння - старіння шкіри під дією ультрафіолетових променів. Основні ознаки: дрібні зморшки, пігментні плями, сонячне лентиго, купероз.

Омолодження BBL™

Система BBL випромінює потужну світлову енергію певного діапазону. Залежно від переваги тієї чи іншої проблеми лікар підбере необхідний діапазон і потужності енергії процедури. Енергія випромінювання поглинається певними мішенями: в разі пігментації - мішенню є меланін, розширених судин (куперозі) - мішенню є гемоглобін, при зморшках вплив спрямований на колаген та еластин.

Крім усунення ознак фотостаріння, фотоомолоджування дозволяє уповільнити процеси хроностаріння шкіри, тобто вікового старіння шкіри.

Показання

 • фотостаріння шкіри обличчя і тіла
  • пігментні плями (сонячне лентиго, веснянки і т.д.)
  • патологічно розширені судини
  • дрібні зморшки
 • пойкілодермія
 • розширені пори
 • знижений тургор шкіри
 • профілактика хроностаріння

Противопоказання

 • вагітність
 • годування груддю
 • прийом фотосенсебілізаторів
 • засмага
 • загальні важкі соматичні захворювання

Переваги BBL

На ринку представлено безліч систем широкосмугового світла, які відрізняються ефективністю і безпекою для пацієнта. Парадокс, але системи широкосмугового світла на перший погляд технічно простіші, ніж лазерні системи, але як виявляє наш практичний досвід, потужних і ефективних систем не так багато і їх можна перерахувати по пальцях однієї руки.

Система омолодження BBL компанії Sciton (Сайтон), США є кращою системою, оскільки дозволяє отримати результат на потужностях на 30% нижче, ніж на інших IPL системах, за рахунок чого BBL має великий запас безпеки на умовах отримання терапевтичного ефекту (показник ефективності). IPL системи не можуть досягти такої ефективності, так як змушені піднімати потужності випромінювання, що частіше призводить до опіків, або взагалі потужності енергії не вистачає для терапевтичного ефекту. Після якісної процедури ви відчуєте, що в шкірі відбулися зміни в кращу сторону. Це помітно досить швидко - вже через 2 тижні після процедури.

Sciton BBL - єдина система у світі, що має клінічно доведені результати омолодження шкіри.

Підготовка до процедури

Перед процедурою не потрібно спеціальної підготовки. Основна вимога – протягом двох тижнів до процедури не приймати фотосенсебілізатори, не засмагати.

Після процедури

Після процедури фотоомолодження не потрібно особливого догляду. Фотоомолодження - це процедура обідньої перерви, яка триває 5-10 хвилин, після чого можна нанести макіяж і повернутися до своїх повсякденних занять. Рекомендуємо наносити сонцезахисний крем SPF 30+. Більш детально з рекомендаціями вас ознайомить лікар.

Фотоомолодження. Чого очікувати від процедури?

Завдяки регулярним курсам процедур Forever Young BBL ви зможете уповільнити хроностаріння і виглядати набагато молодше своїх ровесників! Forever Young BBL відрізняється від фотоомолодження BBL більш потужним антивіковим ефектом. Завдяки регулярним процедурам відбувається уповільнення процесів хроностаріння шкіри. Якщо пацієнти рік за роком відвідують курс процедур, їх шкіра виглядає молодшою ​​в порівнянні з однолітками. 10-річні клінічні дослідження доводять уповільнення вікових процесів в шкірі. Детальніше читайте в розділі Forever Young BBL.

Фотоомолодження - це процедура для тих пацієнтів, які бажають доглядати за шкірою з метою профілактики старіння без негативного впливу на організм і не хотіли б вдаватися в майбутньому до оперативних втручань, для тих, хто з упередженням ставиться до інвазивних процедур і в той самий час прагне виглядати бездоганно.Фотоомолодження, поєднання з іншими процедурами

Фотоомолодження поєднується з усіма естетичними процедурами, необхідно лише дотримуватися правильної послідовності та інтервалів. Існує необгрунтована думка, що лазерні процедури і процедури фотоомолодження не поєднуються з ін'єкційними методиками - філерами, диспортом, ботоксом і мезотерапією. Поспішаємо проінформувати наших пацієнтів, що завдяки останнім клінічним дослідженням омолодження BBL не впливає на введені філери. Тому поєднання фотоомолодження з іншими процедурами, навпаки, дозволить отримати комплексний естетичний ефект.

Якщо передбачаються ін'єкційні процедури, то спочатку слід зробити курс фотоомолодження, а потім ін'єкційні процедури. Якщо спочатку було виконано курс ін'єкційних втручань, то процедури фотоомолодження слід робити через 14 днів після ін'єкцій.

Фотоомолодження поєднується з такими процедурами:

 • Фракційне омолодження
 • SilkPeel Dermalinfusion
 • Біоревіталізація
 • Мезотерапія
 • Ін'єкції Диспорт, Ботокс
 • RF-ліфтинг
Ділянка Ціна Тривалість
Обличчя (омолодження, судини, пігментація) 2500 грн. 30 хв.
Щоки (омолодження, судини, пігментація) 1400 грн. 30 хв.
Носогубна зона (судини) 750 грн. 30 хв.
Зона навколо очей 750 грн. 30 хв.
Ніс + вилиці "метелик" 1550 грн. 30 хв.
Шия (омолодження, судини, пігментація) 1700 грн. 30 хв.
Обличчя і шия (омолодження, судини, пігментація) 3200 грн. 60 хв.
Декольте (омолодження, судини, пігментація) 1800 грн. 30 хв.
Шия + декольте (омолодження, судини, пігментація) 3000 грн. 60 хв.
Обличчя, шия, декольте (омолодження, судини, пігментація) 4050 грн. 60 хв.
Тильна поверхня кистей (омолодження, пігментація) 1100 грн. 30 хв.
Передпліччя 1850 грн. 30 хв.
Плечі 2100 грн. 30 хв.
Руки повністю 2800 грн. 30 хв.
Видалення (судин, пігментації), площою з долонь 1100 грн. 30 хв.
Одиничний імпульс 200 грн. 10 мс

Часті питання

Скільки необхідно зробити процедур фотоомолодження?

Для видалення судин і гіперпігментації необхідно від 1 до 3 процедур фотоомолодження. Це індивідуально і залежить від глибини залягання і розміру зони, а також супутніх патологій. Наприклад, при гормонзалежних формах пігментації може знадобитися від 3-4 процедур фотоомолодження.

При видаленні судин ви відразу побачите результати - зникнення або зменшення їх кількості. Остаточні результати після першої процедури фотоомолодження можна оцінювати на 10-14 день.

При видаленні пігментних плям перші результати будуть помітні через 10-14 днів. Фотоомолодження є абсолютно безпечним для шкіри і організму, тому процедури можна повторювати. Більш того, існують дослідження, які підтверджують, що фотоомолодження BBL уповільнює процеси старіння шкіри (див. Forever Young BBL).

Фотосенсибілізатори - речовини, що викликають підвищену чутливість шкіри до випромінювання світла.

Фотосенсибілизаторами можуть бути фармацевтичні препарати: тетрациклін, фторхінолони, аспірин, системні протигрибкові препарати.

Рослинні фотосенсибілізатори: цитрусові, звіробій, просо, гречка.

Під час процедур фотоомолодження рекомендовано припинити вживання фотосенсибілізаторів.

Так, процедури фотоомолодження можна проводити в літній період. У Каліфорнії, на батьківщині BBL, цілий рік активне сонце, але процедури проводять без обмеження. Під час консультації лікар розповість, як доглядати за шкірою в літній період.

Для Sciton BBL, на відміну від інших систем, були проведені клінічні дослідження (John Hoopman і співавтори) - поєднання процедур BBL з філерами. Відповідно до результатів клінічних досліджень, омолодження BBL не впливає на філери. Ботулінотерапія також не має протипоказань до BBL.

Це індивідуально і залежить від проблеми, яку ви бажаєте вирішити. Фотоомолодження - це неінвазивна процедура без пошкодження цілісності шкіри. Реабілітаційний період може тривати від 30-60 хвилин у вигляді почервоніння після процедури до 1-3 днів у вигляді невеликої набряклості в разі видалення розлитої судинної сітки (куперозу). У типових випадках реабілітаційний період проходить досить гладко і не вимагає особливого догляду. Після процедури рекомендується використовувати сонцезахисний крем з SPF 30 і вище. Наприклад, сонцезахисний крем Weightless Protection Broad Spectrum SPF 45 PCA Skin, США, а в разі корекції пігментних плям - Perfecting Protection Broad Spectrum SPF 30, який, крім сонцезахисних, містить 5 інгредієнтів, пригнічуючих меланогенез.

Процедури можна робити без обмежень. Фотоомолодження є абсолютно безпечною процедурою, що не виснажує резерви шкіри, а навпаки, змушує клітини шкіри "трудитися" подібно клітинам в молодому віці. З цією метою рекомендуються повторні курси з 3-4 процедур через 6 або 12 місяців. Чим частіше проводяться повторні курси, тим повільніше буде старіти шкіра.

Фотоомоложення не шкодить шкірі і орагнізму. BBL з цією метою використовує видимий діапазон випромінювання, тобто світло, що нас оточує. Це блакитне світло, зелене світло, жовте світло, помаранчеве і червоне світло високої інтенсивності. Цей діапазон не завдає шкоди нашій шкірі, а навпаки, стимулює обмінні процеси в клітинах шкіри, покращує мікроциркуляцію і живлення клітин шкіри, підвищує місцевий імунітет і захисні функції шкіри.

"Ремонт" ДНК

Відомо також, що процедура, крім видалення ознак фотостаріння (пігментні плями і судини) здатна "ремонтувати" пошкодження ДНК, які утворюються під дією вільних радикалів і ультрафіолетового випромінювання в нашій шкірі і накопичуються з віком.

Гарантовані результати

На відміну від інших систем, BBL домагається результатів на менших потужностях з меншим ризиком ускладнень і побічних ефектів. Тому, якщо ви робите процедуру на Sciton BBL, то отримаєте клінічний результат з меншим ризиком ускладнень. BBL є єдиною системою на ринку з клінічно доведеним антивіковим ефектом (2012 рік, Стенфордський Університет, Каліфорнія, США. Автори: Anne Lynn S Chang, Patrick H Bitter, Jr, Kun Qu, Meihong Lin, Nicole A Rapicavoli, Howard Y Chang). Ці дослідження опубліковані в таких авторитетних медичних виданнях, як Journal of Investigative Dermatology, US National Institutes of Health, National Center for Biotechnology Information.

Коротка відповідь - в клінічних результатах.

 1. Процедури омолодження Sciton BBL набагато ефективніше інших методик омолоджування, оскільки клінічний результат досягається на менших потужностях і з меншими ризиками.
 2. Sciton BBL - єдина методика з доведеним антивіковим ефектом.
 3. Пацієнти надають перевагу омолодженню BBL за результатами незалежних оцінок на ресурсі Realself.com. Це ресурс, де пацієнти діляться своїми враженнями після проведених процедур. Ви можете онлайн відстежувати тренди для будь-яких методик.

Коротка відповідь - більш 24 років.

IPL здобула перше схвалення FDA в 1995 році для лікування телангіектазій (розширених судин).

Коротка відповідь - так, це одна з найбільш наших улюблених процедур!

Ми фанатики цієї процедури і з задоволенням робимо її собі. Всі співробітники, починаючи від адміністратора до лікаря і адміністрації роблять омолодження BBL. Ми робимо фотоомолоджування вже 13 років, починаючи з 2006 року, задовго до відкриття Venus Clinic. Ми з гордістю можемо сказати, що у нас є пацієнти, які роблять фотоомолоджування вже більше 10 років! Це найкращий доказ ефективності і краще будь-якої похвали. Омолодження BBL - це одна з найбільш продаваних процедур в Venus Clinic.

Ми впевнені - ви також полюбите омолодження BBL.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap