Лікування грибка нігтів в Києві

Лікування грибка нігтів лазером NeoNail в Venus Clinic в Києві очистить нігті від грибкової інфекції без протигрибкових препаратів, без болю і неприємних відчуттів, і без побічних ефектів.
• лазер виробництва MedArt, Данія • безпечно • медична ліцензія •

Лікування грибка нігтів сучасним лазером NeoNail

Лазерне лікування грибка нігтів - неінвазивна процедура, під час якої промінь лазера руйнує грибок в самому корені нігтя, що призводить до очищення нігтів від грибкових уражень.

У чому перевага лазерної терапії грибка нігтів?

Використання системних протигрибкових препаратів супроводжується багатьма побічними ефектами, а місцеве нанесення не завжди ефективне. Лікування грибка нігтів лазером нетоксичне і є безпечним для організму.

Переваги

 • висока ефективність 80-100%
 • безпека - нігті не пошкоджуються
 • не токсичне для організму
 • не потрібно приймати медикаменти
 • без болю

Показання

Підтверджений діагноз грибка нігтів рук і /або ніг.

Ризики

Лікування має добру переносимість, не несе ризиків для організму.

Протипоказання

 • вагітність
 • годування грудьми
 • порушення цілісності шкіри в місці процедури
 • прийом фотосенсибілізаторів
 • лихоманка, епілепсія, важкі системні захворювання

Оніхомікоз

Оніхомікоз - це інфекційне захворювання, що вражає нігтьову пластину. Спочатку оніхомікоз може з*явитися у вигляді білих або жовтих плям. Пластина нігтя може відшаровуватися, кришитися. У процесі прогресування захворювання може вражатися вся нігтьова пластина, а з часом може закінчитися втратою нігтьової пластини. Пацієнт, що страждає онихомикозом може бути джерелом інфекції для оточуючих. Інфекція може передаватися через домашні капці, килимки, підлогу у ванній кімнаті т.п. Оніхомікоз поєднується з мікозом стоп.

Лазерне лікування оніхомікозу

Методика полягає в тому, що під час процедури лазерний промінь проникає в ніготь та руйнує грибок. Процес впливу світла відбувається глибоко, не тільки в нігтьовій пластині, але й у матриксі нігтя. Під час зростання нігтя поступово пластина заміщується здоровою. Курс лікування лазером грибка продовжують до повного заміщення ураженого нігтя здоровим. Під час процедури пацієнт відчуває інтенсивне тепло. Нігтьова пластина залишається неушкодженою. Лікування грибка проводять курсом, від 3-4 процедур з інтервалом 1 місяць.

Лікування оніхомікозу є ефективним рішенням навіть для пацієнтів які хворіють дуже давно.

Лікування оніхомікозу є самостійною процедурою і не вимагає прийому протигрибкових препаратів. Але якщо ви вже приймаєте протигрибкові препарати, це не є протипоказанням, і лікування може поєднуватися з лазером.

Обладнання

У нашій клініці для лікування оніхомікозу ми використовуємо сучасний медичний лазер високої інтенсивності NeoNail (НеоНейл) данської компанії MedArt, який зареєстрований в МОЗ України і має всі необхідні дозвільні документи.

Підготовка до процедури

Перед візитом на лазерну процедуру необхідно ретельно вимити ноги в теплому мильному розчині. Якщо пластина уражених нігтів потовщена, її необхідно сточити пилкою, щоб товщина становила не більше 1-2 мм. Повністю видаляти пластину на нігтях не потрібно, так як це травмуватиме нігтьове ложе і порушує процес зростання. Перед процедурою слід зняти лак і якомога рідше наносити під час всього курсу лікування грибка лазером.

Що очікувати

Процедура триває 15-20 хвилин, відчувається інтенсивне тепло. Реабілітаційного періоду немає, пацієнт відразу ж повертається до звичного способу життя.

Рекомендації після лікування

Під час лікування грибка нігтів і після курсу необхідно дотримуватися ряду профілактичних заходів:

 • взуття повинно бути зручним, з «дихаючих» матеріалів, щоб не травмувати нігтьову пластину;
 • заборонено нанесення лаку, це створює "парниковий ефект" в нігтьовій пластині, що стимулює поширення грибка;
 • необхідно обробляти взуття антигрибковими засобами, щоб запобігти повторному інфікуванню нігтів;
 • шкарпетки необхідно прати при температурі 60 ° С;
 • не користуйтеся чужим взуттям в душових і басейнах, це може призвести до інфікування;
 • ретельно просушіть поверхню нігтів після прийому душу, перш ніж надягати шкарпетки і взуття.

Більш детальні рекомендації профілактики після лікування ви отримаєте у лікаря під час консультації.

  Ціна Тривалість
Лазерне лікування грибка нігтів ніг і рук (ціна за 1 процедуру, обробляється 20 пальців) 1400 грн. 40 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів ніг (ціна за 1 процедуру, обробляється 10 пальців) 1000 грн. 20 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів рук (ціна за 1 процедуру, обробляється 10 пальців) 800 грн. 15 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів ніг і рук, процедура повторного курсу (ціна за 1 процедуру, 20 пальців) 700 грн. 40 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів ніг, процедура повторного курсу (ціна за 1 процедуру, 10 пальців) 500 грн. 20 хв.
Лазерне лікування грибка нігтів рук, процедура повторного курсу (ціна за 1 процедуру, 10 пальців) 400 грн. 15 хв.

Часті питання

Ні, рекомендується проводити процедуру лазером після пологів, коли відновиться імунітет, інакше лікування буде малоефективним.

Це найбільш часте питання, яке нам задають. Згідно протоколів лікування оніхомікозу проводять на 10 пальцях, ретельно обробляючи пластинки. Обумовлено це тим, що інфекція може бути присутня на сусідніх пальцях, але без видимих ознак ураження нігтів. Випадки, коли у пацієнтів, у яких обробляли лазером 1 ніготь, до кінця курсу процедур виявлялася грибкова інфекція на інших пальцях, трапляються нерідко. До того ж це абсолютно безпечно для здорового нігтя.

Кожен випадок індивідуальний і залежить від стану здоров'я пацієнта, тривалості захворювання, ступеня ураження та супутніх патологій. Зазвичай, лікування складається з 4 процедур терапії оніхомікозу.

Результати лікування індивідуальні. Зміни в нігтьовій пластині з зовнішніми ознаками оніхомікозу можуть бути викликані іншими захворюваннями з ураженням нігтів, такими як псоріаз, екзема і т.п. Якщо це не грибкова інфекція, лазерне лікування грибка нігтя буде неефективним. Якщо у пацієнта підтверджений лабораторним методом діагноз оніхомікоз, ефективність лікування складатиме 80-100%. Слід також звернути увагу, що провокувати і підтримувати оніхомікоз можуть: порушення кровообігу в стопах (захворювання судин, підвищений тиск, тісне взуття і т.д.), підвищена пітливість, зниження імунітету, підвищення цукру крові, порушення обміну речовин – прояви супутніх захворювань.

Ні, лікування оніхомікозу лазером NeoNail не викликає дискомфорту. Під час процедури відчувається тепло в зоні процедури.

Не обов'язково робити тест на мікоз, оскільки доступний і поширений КОН тест має чутливість трохи вище 50%, а тест з чутливістю 99% за вартістю можна порівняти з вартістю декількох процедур лікування оніхомікозу.

Тому в США і Великобританії лікарі практикують схему: "підозра на грибок нігтів? - починаємо лікувати", оскільки вартість курсу лікування порівнянна з вартістю якісної лабораторної діагностики. У випадку з лазером це подвійно виправдано, оскільки лазерне лікування нетоксично і безпечно для організму.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap