Процедури лазерної епіляції в Києві

Забудьте про гоління і небажане волосся! Якісна лазерна епіляція з кріо-анестезією чекає на вас в Venus Clinic, Київ.
• комфортно і без болю • висока якість від Leaseir • медична ліцензія •

Лазерна эпіляція

Лазерна епіляція - неінвазивна процедура, під час якої енергією лазера руйнується цибулина волосу, що призводить до припинення росту волосся на тривалий період часу.

Переваги епіляції в Venus Clinic, Київ

 • Кріо-знеболення - це комфортно і безпечно. Охолодження шкіри до -5 °С уповільнює проведення нервових імпульсів, що робить процедуру комфортною.
 • Сертифіковане обладнання - ми використовуємо нове і сертифіковане обладнання, яке регулярно проходить офіційне сервісне обслуговування.
 • Якість без компромісів - висока потужність забезпечує якість процедури. Ефект припинення росту волосся зберігається до 3 місяців вже після першої процедури!

Leaseir - найкращий лазер для видалення волосся 2018 року!

В нашій клініці представлений Leaseir - найкращий лазер для лазерної епіляції 2018 року за версією видання Vida Estética.

Суть процедури лазерної епіляції

Під час процедури лазерної епіляції енергія лазера поглинається цибулиною волосини. Це призводить до нагрівання цибулини до температури 70-80 °С і відбувається термічна деструкція росткової зони цибулини, зростання волосся припиняється. Для повного припинення росту волосся потрібно курс з 6-8 процедур з проміжком 6-8 тижнів.

Навіщо видаляти волосся?

Соціальні норми

З давніх часів люди вдаються до видалення волосся. Існує багато доказів з історії Єгипту і країн Азії.

Соціальні норми змушують підголювати волосся в різних зонах. Соціальні норми Часте гоління викликає дискомфорт, іноді призводить до порізів і подразнення шкіри в зоні гоління, вростання волосся і появи пігментних плям. Лазерна епіляція позбавить вас від необхідності гоління і всіх неприємностей, пов'язаних з цим.

Медичні показання

У деяких випадках може спостерігатися надмірне зростання волосся в небажаних зонах. Медичні показання Наприклад, гіпертрихоз - посилене оволосіння на руках, животі, ногах у деяких людей і навіть цілих етнічних груп населення Землі є генетичною особливістю. Тому нерідко лазерна епіляція виконується за медичними показаннями.

Показання

 • гіпертрихоз
 • гірсутизм
 • псевдофолікуліт – вросле волосся

Протипоказання

 • вагітність
 • годування груддю
 • свіжа засмага, порушення цілісності шкіри, алергічні висипи
 • прийом фотосенсебілізаторів
 • лихоманка, епілепсія, важкі системні захворювання
 • відвідування солярію протягом 2 тижнів до процедури.

Якщо ви регулярно приймаєте фармацевтичні препарати або біологічно активні добавки, попередьте вашого лікаря під час консультації.

Ризики

В нашій клініці використовується новий сучасний діодний лазер, який регулярно проходить сервісне обслуговування. Маса факторів з боку пацієнта, які можуть вплинути на якість і безпеку видалення волосся. Це різні захворювання організму, прийом препаратів, вітамінів, свіжа засмага. Тому дуже важливо повідомити лікаря цю інформацію під час консультації.

Як підготуватися до процедури?

Лазерна епіляція - це процедура, що вимагає попередньої підготовки пацієнта. За 1 день до процедури необхідно гладко виголити шкіру. Будьте обережні і уникайте порізів в зоні майбутньої епіляції.

Не слід робити перед процедурою

 • висмикувати волосся
 • робити воскову депіляцію, інакше лазерна епіляція не буде ефективною
 • не можна засмагати в солярії або наносити автозагар
 • не можна відвідувати солярій за два тижні до процедури

Чого очікувати

В залежності від зони епіляції, процедура займає від 10 до 60 хвилин. Під час епіляції пацієнт відчуває неінтенсивне поколювання. Це обумовлено нагріванням фолікула до 70-80 С. Якщо пацієнт має підвищену чутливість можливо нанесення знеболюючого крему. Наш лазер має ефект кріоанестезії, тому в більшості випадків в місцевому знеболенні немає необхідності.

Що відбувається після процедури

Після лазерної епіляції пацієнтові зазвичай наносять заспокійливий крем, який знімає роздратування, пом'якшує і заспокоює шкіру. Після процедури Процедура не вимагає особливого догляду. Досить дотримуватися кількох правил. Через 2 тижні після процедури можливе випадіння волосків, що може нагадувати відновлення росту, але це випадають відмерлі волоски. Волосся не буде рости протягом 6-12 тижнів. Потім поступово будуть з'являтися нові волоски і це буде сигналом до повторної процедури лазерної епіляції, оскільки за один сеанс можна видалити 20-30% волосся. Тому процедура лазерного видалення волосся потребує певного курсу з проміжками 6-8 тижнів.

Рекомендації після процедури лазерної епіляції

 • не приймати гарячу ванну після процедури
 • не засмагати протягом 1-3 місяців на сонці і в солярії
 • наносити SPF 30+ протягом 1-3 місяців після процедури
  Ціна Тривалість
Пакет Мадрид: пахви + бікіні повністю + гомілки 2250 = 2000 грн. 60 хв.
Пакет Барселона: пахви + бікіні повністю 1380 = 1100 грн. 45 хв.
Пакет Валенсія: пахви + гомілки 1260 = 1050 грн. 45 хв.
Верхня губа 210 грн. 10 хв.
Підборіддя 230 грн. 10 хв.
Щоки 230 грн. 10 хв.
Скронева область 230 грн. 10 хв.
Скронева область + Щоки 440 грн. 10 хв.
Міжбрів'я 195 грн. 10 хв.
Лінія чола 230 грн. 10 хв.
Вуха 230 грн. 10 хв.
Все обличчя 750 грн. 20 хв.
Шия (задня або передня поверхня) 320 грн. 20 хв.
Пахви 390 грн. 15 хв.
Зона декольте 320 грн. 15 хв.
Зона бікіні по лінії плавок 500 грн. 20 хв.
Зона бікіні повністю
(лобок, статеві губи, меж'ягодічная складка)
990 грн. 30 хв.
Чоловіче бікіні "Естет"
(лобок, частково пеніс)
1300 грн. 30 хв.
Чоловіче бікіні повністю
(лобок, частина пеніса, мошонка, меж'ягодічная складка)
1600 грн. 45 хв.
Біла лінія Живіта 320 грн. 20 хв.
Ареол молочних залоз 320 грн. 15 хв.
Крижак 320 грн. 15 хв.
Ноги (повністю) 1800 грн. 120 хв.
Стегна 950 грн. 50 хв.
Стегна + коліна 990 грн. 50 хв.
Внутрішня частина стегон 500 грн. 30 хв.
Гомілки 870 грн. 40 хв.
Гомілки + коліна 950 грн. 40 хв.
Коліна 280 грн. 20 хв.
Тильна сторона стоп
(включаючи пальці стоп)
320 грн. 15 хв.
Пальці стоп 250 грн. 10 хв.
Руки повністью
(включаючи кисті, передпліччя, плечі)
950 грн. 40 хв.
Плечі 500 грн. 30 хв.
Передпліччя 620 грн. 30 хв.
Кисті рук (включаючи пальці кистей рук) 320 грн. 15 хв.
Пальці кистей рук 200 грн. 10 хв.
Спина жіноча (включаючи надпліччі) 950 грн. 90 хв.
Спина чоловіча 1350 грн. 120 хв.
Грудь чоловіча 950 грн. 60 хв.
Живіт чоловічий 1100 грн. 60 хв.
Живіт жіночий 620 грн. 20 хв.
Сідниці жіночі 540 грн. 30 хв.
Сідниці чоловічі 1000 грн. 40 хв.
Одиничний імпульс 60 грн.  
Знеболення 15% 40 хв.
Гоління зони епіляції 15%  

УВАГА! Гоління великих зон в клініці не проводиться, пацієнту необхідно збрити волосся перед візитом

 

Часті питання

Лазерна епіляція. Перші дні після процедури.

Відразу ж після процедури ви можете помітити легке почервоніння шкіри навколо волосків. Це нормально і є доброю ознакою, свідчить про те, що волосся "прореагувало" на вплив лазера. Почервоніння минає протягом однієї - двох годин після того як ви пройшли лазерну епіляцію. Перші тижні після процедури.

Перші тижні після процедури.

Залежно від режиму епіяціі, товщини і кольору волосся, ви можете спостерігати різні варіанти випадання волосків.

Перший варіант - властивість лазерів, що працюють в режимі AUTO - волоски руйнуються майже повністю. Ви можете помітити через 2-3 тижні відокремлювання чорних часточок. Це залишки зруйнованого волоса. Такий режим використовується для якісного видалення тонкого волосся, каштанового, русявого, що містять малу кількість пігменту, в порівнянні з чорним волоссям. Відсутність режиму AUTO у інших лазерів не дозволяє видаляти тонке волосся, що робить процедуру лазерної епіляції не ефективною. У нашій клініці ми використовуємо лазер Leaseir з режимом AUTO, який якісно видаляє всі типи волосся.

Другий варіант - волосся на другий-третій тиждень "росте" і ви спостерігаєте поява стовпчиків волосся на поверхні шкіри. Насправді, це "виштовхується" невелика частина волоса, яка залишалася у фолікулі після гоління. Зазвичай, їх довжина сягає від 3 до 5 мм. Ці залишки волосся випадають самостійно. Ви можете це перевірити злегка потягнувши пінцетом - він без особливого зусилля відокремиться. Волосок випадає і більше не росте. Цей варіант випадання волосся також вважається нормальним, коли епіляція виконувалася в м'якому режимі. Зазвичай це перша процедура епіляції, а також при зниженому больовому порозі або на засмаглій шкіри. Під час повторних процедур, коли вже зменшена кількість волосків, а також вони стають більш тонкими, фахівець буде переходити на режим AUTO.

Обидва варіанти є підтвердженням, що епіляція пройшла ефективно.

Вросле волосся

Жорстке кучеряве волосся нерідко вростає в шкіру з формуванням вузликів. Після гоління вільний кінець волосини вростає в шкіру. Формуються почервоніння і вузлики. Найбільш часто це спостерігається в зоні бікіні і на шиї у чоловіків. Вросле волосся викликає запалення і може стати причиною формування рубців, появи пігментних плям. Лазерна епіляція припиняє зростання волосся в цій зоні, що позбавить вас від необхідності голитися і, звичайно ж від вростання.

Методи епіляції світлого волосся

Світле волосся, пушкове волосся, сиве волосся не містять пігменту меланіну, на який спрямована дія лазера, тому видалення волосся буде неефективним.

Щоб зруйнувати цибулину волосини під час лазерної епіляції, її необхідно нагріти до 70-80 °С, тому в зонах з підвищеною чутливістю епіляція може бути дискомфортною. У нашій клініці використовується лазер з кріоанестезіей - охолодження шкіри до 0°С. У деяких випадках для зниження дискомфорту використовується крем з анестетиком. Також для пацієнтів з низьким больовим порогом ми використовуємо спеціальний лазерний SP режим, який забезпечує максимальний комфорт під час процедури. Під час консультації фахівець вибере оптимальний метод знеболення.

Процедуру не проводять якщо шкіра засмагла. Якщо ви плануєте лазерну епіляцію, відвідування солярію протипоказано мінімум за 2 тижні до процедури і протягом 1 місяця після процедури.

Лазерна епіляція буде неефективною, якщо попередньо зробити воскову депіляцію. Не рекомендується робити депіляцію менш, ніж за 3-4 тижні до лазерної епіляції.

Чи можна поєднувати з кремами для депіляції?

Існують Різні креми для депіляції:

 1. Що руйнують частину волосини на поверхні шкіри за рахунок хімічного впливу.
 2. Пригнічують ріст волосся.

В першому випадку крем можна використовувати, якщо немає подразнення шкіри, другий різновид кремів не бажано використовувати, так як епіляція буде неефективною. Ці засоби містять ефлорнитин. Тому переконайтесь, що в вашому кремі немає цього інгредієнту. Якщо ви не впевнені в складі, утримайтесь від нанесення цього засобу протягом курсу епіляції.

Поєднання з іншими процедурами

Лазерна епіляція поєднується з більшістю процедур. Якщо ви проходите фізіопроцедури цієї зони, повідомте про це фахівця перед процедурою лазерної епіляції.

Який лазер більш ефективний?

Зараз часто можна почути вирази: «найбільш ефективний лазер» або «золотий стандарт лазерної епіляції». Жоден лазер не має абсолютних переваг. Переваги в комфорті процедур негативно позначаються на якості процедур. Довжина хвилі, тривалість імпульсу, потужність лазера обумовлюють показання до епіляції різних типів волосся.

Якщо ви плануєте лазерну епіляцію, то за два тижні до процедури не рекомендується приймати препарати, що підвищують чутливість шкіри до світла (фотосенсебілізатори).

Лікарські засоби:

 • протигрибкові препарати
 • фторхінолони
 • амінолевулінова кислота
 • аспірин
 • тетрацикліни
 • Нестероїдні протизапальні препарати

Рослини

 • звіробій
 • деревій

Вітаміни та їх аналоги

 • Витамин А
 • Ретинолы (похідні витамину А)

Після лазерної епіляції приймати ванну, а також відвідувати сауну не рекомендовано протягом доби. В цей час доречно приймати душ з теплою водою.

Ні, не можна! Чорнила тату також поглинають лазерне світло, що може призвести до небажаних наслідків: опіки, рубцювання, зміна кольору. Перманентний макіяж в зоні процедури також є протипоказанням.

Після процедури протипоказано використання скрабу , а також лосьйонів, тоніків з вмістом спирту зоні видалення волосся. Це може привести до небажаних наслідків, запалення, гіперпігментації або рубцювання. Дотримуйтесь рекомендацій фахівця.

Якщо на шкірі в зоні передбачуваної процедури є свіжа засмага, то це є протипоказанням до процедури. В цьому випадку рекомендується використання скрабів, пілінгів, в залежності від зони майбутньої епіляції, для прискорення освітлення засмаги.

Процедура поєднується з більшістю естетичних процедур: ін'єкційними методиками, фотоомолодженням, введенням ботулотоксину, радіочастотним лифтингом, кавітацією, фракційним омолодженням і т.д. Рекомендується робити процедуру видалення небажаного волосся за один тиждень до або через один тиждень після естетичної процедури.

Так, ви можете змінити лазер, це безпечно і не зашкодить ефективності процедур. Ми використовуємо потужний лазер Leaseir MHR, який легко підлаштується під параметри іншого лазера, на якому ви починали процедуру або запропонує більш ефективні параметри, якщо у вас був невдалий досвід з іншим лазером. Наш лазер буде ефективно видаляти волосся після діодного або олександритового лазера, а також фотоепіляції. Ми рекомендуємо залишити ділянку неголеного волосся в зоні епіляції, щоб наш фахівець міг вибрати параметри процедури.

Під час візиту в нашу клініку, обов'язково повідомте фахівця, якщо ви до цього проходили процедуру на іншому лазері. Інформація що до типу лазера, кількості пройдених процедур вкрай важлива для ефективності. На жаль існують ситуації після епіляції на лазерах з низькою потужністю волосся світлішає і стоншується. Світле волосся неможливо видалити, жодним лазером. В цьому основна небезпека "доступних за ціною" послуг.

Venus Clinic має медичну ліцензію. Контактуючи зі шкірою поверхні лазера обробляються дезінфікуючими розчинами після кожної процедури, відповідно до рекомендацій виробника і медичним нормам. Ми використовуємо одноразові простирадла, рушники і одноразові бритви. Також використовуємо медичні кушетки, з покриттям з медичного матеріалу, який витримує обробку дезінфікуючими засобами, на відміну від косметологічних кушеток, що забезпечує додаткову безпеку пацієнта.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap