Лазерне фракційне омолодження

Лазерне фракційне омолодження шкіри допоможе зменшити зморшки, постакне, стриї, а також зменшить рубці різної локації на тілі.

Лазерне фракційне омолодження

Фракційне лазерне омолодження - процедура, що впливає на глибокі шари шкіри за допомогою мікрозон з метою корекції ряду патологій і косметичних дефектів: зморшки, розтяжки, постакне, рубці шкіри.

Переваги

 • виражені результати
 • низький ризик ускладнень
 • короткий відновний період
 • прогнозовані результати
 • можливість повторних процедур

Показання

 • зморшки
 • шрами, рубці
 • стриї, розтяжки
 • темні кола навколо очей
 • розширені пори
 • зниження тургору і еластичності шкіри
 • постакне

Протипоказання

 • герпес
 • запальні елементи акне
 • системні захворювання шкіри
 • порушення репарації шкіри
 • схильність до рубців

Окремі проблеми

Зморшки навколо очей

Зморшки навколо очей, мімічні лінії, темні кола під очима є основними показаннями. Всі зморшки не зникнуть після першої процедури, але стануть менш глибокими і помітними. З кожною наступною процедурою глибина зморшок буде зменшуватися. Рекомендується зробити 3-4 процедури. При мімічних зморшках навколо очей рекомендуємо зробити ін'єкції Диспорт або Ботокс, які зменшать ризик формування нових зморшок в майбутньому.

Постакне

Постакне шрами є широко поширеною проблемою і завдають фізичний і психологічний дискомфорт пацієнтам. Процедура зменшить вираженість постакне рубців. Залежно від виду рубця, ми використовуємо різні техніки шліфування постакне.

Кисетні зморшки

Кисетні зморшки або зморшки навколо рота є одним з найскладніших видів зморшок. Для корекції кісетних зморшок використовується суцільне лазерне шліфування. Лазерне омолодження MedArt Intenz дозволяє скоротити тривалість відновного періоду, але потребують більшої кількості процедур. Ми маємо можливість проводити корекцію цих видів зморшок за допомогою лазера MedArt Intenz. На корекцію кісетних зморшок потрібно від 3-4 процедур. Для досягнення швидких результатів можна поєднувати процедури з введенням філерів.

Принцип дії

При суцільному шліфуванні з поверхні шкіри видаляється шар клітин. При фракційному омолодженні лазерний промінь видаляє ділянки шкіри у вигляді невеликих мікроканальців не по всій площі шкіри, а тільки на певних ділянках. При цьому навколо фракційних канальців залишаються неушкоджені ділянки шкіри. При фракційному лазерному омолодженні відновлення шкіри проходить швидко і в рази знижується ризик побічних ефектів і ускладнень порівняно з суцільним лазерни шліфуванням. Ця методика дозволяє отримати результати, що і при суцільній шліфовці шкіри, але з меншим ризиком ускладнень і побічних ефектів. Налаштовуючи глибину і щільність розміщення мікроканальців, можна чітко дозувати вплив для успішної корекції різних патологій.

З віком вміст колагену в шкірі знижується. Це призводить до появи зморшок, зниження еластичності і тургору шкіри. Процедура активує в глибині шкіри природні репараційні процеси. Активуються фібробласти. Це клітини дермального шару шкіри, що відповідають за пружність і еластичність шкіри. Починається синтез нового колагену, що відновлює втрачений. Це призводить до зниження глибини зморшок, підвищення пружності шкіри. Процедура фракційного лазерного омолодження активує також обмінні процеси в шкірі. Після процедури ці процеси продовжують розвиватися в шкірі протягом наступних 6 місяців! Тому для пацієнтів, які хотіли б домогтися більш виражених результатів, рекомендується проходити курс з 3-4 процедур.

Процедура

Процедура не вимагає спеціальної підготовки. Демакіяж, потім на шкіру на 30-40 хвилин наноситься анестетик. Після цього виконується процедура. Відновлювальний період триває від 5 до 7 днів. Це визначається параметрами процедури і очікуваннями пацієнта.

Кількість процедур

Початковий стан шкіри пацієнта і результати, що ви очікуєте визначають кількість і кратність процедур. Зазвичай це 4-6 процедур з інтервалом 1 місяць. З кожною наступною процедурою відбувається посилення і накопичення омолоджуючого ефекту.

Безпека пацієнта

Процедура лазерного омолодження проводиться з захистом очей пацієнта за допомогою окулярів або спеціальних шильд. Наш лазер обладнаний аспіратором диму, щоб пацієнт не вдихав шкідливі і токсичні гази, що виділяються під час процедури. Це може стати причиною головних болів, нудоти, кашлю, осиплости голосу і т.п. Лазерне випромінювання абсолютно безпечно для організму і не несе прихованої явною або віддаленій небезпеки.

Обладнання

В Venus Clinic використовується фракційний СО2-лазер MedArt Intenz виробництва Данія. Компанія займається виробництвом лазерів з 1979 року, має низку патентів і поставляє свої комплектуючі іншим виробникам медичних лазерів в усьому світі. Лазер зареєстрований в МОЗ України. Основною перевагою лазеру є високоточний сканер, який дозволяє ефективно і однорідно обробляти шкіру, не піддаючи ризику ускладнень пацієнтів. Процедура омолодження MedArt Intenz - це завжди прогнозований результат. Наші лікарі можуть по годинах описати, що буде відбуватися з шкірою і як себе буде відчувати пацієнт, а результати вас приємно здивують і не залишаться непоміченими оточуючими.

Рекомендації після процедури

Пацієнтам після лазерної процедури рекомендується не загоряти протягом 3 місяців, наносити сонцезахисний крем SPF 30+.

 • біоревитализация
 • контурна пластика
 • мезотерапія
 • косметичні процедури
 • фотоомолодження BBL
 • RF-ліфтинг
 • ін'єкції Диспорт, Ботокс

Фото до і після процедур  Ціна Тривалість
Фракційне омолодження кистей рук 2200 грн. 60 хв.
Фракційне омолодження зони навколо очей 2000 грн. 90 хв.
Фракційне омолодження верхня губа, кисетні зморшки 2400 грн. 90 хв.
Фракційне омолодження обличчя + підборіддя 4800 грн. 120 хв.
Фракційне омолодження обличчя + шия 5500 грн. 120 хв.
Фракційне омолодження обличчя + шия + декольте 6800 грн. 150 хв.
Фракційне омолодження постакне 4300 грн. 120 хв.
Стриї, розтяжки, 1 зона 2200 грн. 80 хв.
Лечение рубцов фракционным лазером,1 зона 2200 грн. 80 хв.
Лікування рубців фракційним лазером за 1 см² (невеликі рубці) 550 грн. 60 хв.

Часті запитання

Лазерне омолодження добре поєднується з біоревіталізацією. Процедура дозволить посилити ефект омолодження, зробить шкіру більш зволоженою і пружною. Процедура біоревіталізації безпечна, добре переноситься, не має реабілітаційного періоду і дає швидкий результат.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap