Forever Young BBL омолодження шкіри на генному рівні

Forever Young BBL - уповільнює старіння клітин шкіри на генному рівні, змушуючи працювати їх, як в молодому віці без пошкодження клітин

Forever Young BBL омолодження шкіри на генному рівні

Forever Young BBL - неінвазивна процедура, яка дозволяє омолоджувати шкіру на генному рівні.

А якщо процедура сповільнить годинник старіння і ви будете виглядати вічно молодими ...?

Цей феномен виявлений вченими і доведений достовірними клінічними дослідженнями. тривалістю 10 років, а потім підтверджені генетичними дослідженнями в Стенфордському університеті.

2012 історія винаходу

У 2012 році Dr. Patrick Bitter, Каліфорнія, США на Society for Investigative Dermatology оприлюднив дані 10-річних клінічних досліджень. Дослідження показали, що регулярні процедури Forever Young BBL протягом тривалого періоду часу здатні уповільнити і зупинити процеси старіння шкіри. Пацієнти через 10 років "постарішали" лише на 6 місяців.

Forever Young BBL - це не тільки метод, що дозволяє позбутися розширених судин і пігментних плям, але і методика, що змоложує шкіру на клітинному рівні - клітини набувають властивостей молодих клітин шкіри. Пацієнти виглядали на 9 років молодше однолітків, згідно клінічних досліджень.

Dr. P. Bitter, Каліфорнія, США

2013 омолодження ДНК без пошкодження клітин

Вченими Стенфордського університету проведено генетичне дослідження впливу BBL на клітини старіючої шкіри. Результати дослідження показали, що процедура Forever Young BBL змінює активність генів і робить клітини шкіри функціонально подібними клітинам в молодому віці. Причому, гени, що відповідають за пошкодження і репарацію не активувалися, що свідчить про те, що омолодження шкіри процедурою Forever Young BBL не пов'язане з пошкодженням клітин і їх подальшої репарацією. Таким чином, ми маємо принципово нову методику, яка здатна омолоджувати клітини без їх пошкодження, на відміну від більшості антивікових методик.

Дослідження опубліковане в авторитетному спеціалізованому медичному виданні - Омолодження шкіри BBL на генному рівні. Оригінальна публікація дослідження Journal of Investigative Dermatology

Підготовка до процедури

Перед процедурою рекомендується не засмагати і не відвідувати солярій протягом декількох місяців. Обличчя має бути без засмаги. Не можна приймати фотосенсибілізуючі препарати. Більш докладно вам розповість лікар під час консультації.

Як проходить процедура

Для процедури використовується система BBL компанії Sciton. Лікар розташовує маніпулу на ділянках шкіри, поетапно робить спалахи. Пацієнт відчуває приємне тепло на шкірі.

Обладнання, що використовується

Ми працюємо на сучасній системі BBL компанії Sciton, Inc. Наші фахівці пройшли офіційне навчання щодо використання системи BBL і методиці Forever Young BBL під керівництвом Patrick Bitter, Jr., MD в 2012, Las Vegas і в Барселоні в 2013 рр.

Після процедури

Після процедури не рекомендується засмагати протягом 1 місяця, необхідно наносити крем SPF 30+, більш детальні рекомендації надасть лікар під час консультації.

Ділянка Ціна Тривалість
Обличчя 3000 грн. 40 хв.
Шия 2100 грн. 30 хв.
Обличчя + шия 3700 грн. 90 хв.
Декольте 2200 грн. 30 хв.
Шия + декольте 3600 грн. 30 хв.
Обличчя + шия + декольте 4700 грн. 60 хв.
Тил кистей рук 1450 грн. 20 хв.
1 зона 1450 грн. 20 хв.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap