Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
UK RU EN
Вихідні
7 червня
Часи роботи
9:00 - 20:00 | пн - пт
10:00 - 20:00 | сб - нд
Телефон
(044) 537 0806
Запис онлайн
Веснянки, пігментні плями, руде волосся

Лікування пігментних плям

Корекція пігментних плям BBL™ - не інвазивна процедура, яка дозволяє вибірково видаляти гіперпігментацію методом фотодеструкції, тобто виборчим нагрівом патологічних клітин, без ушкодження здорових клітин шкіри.

Пігментні плями - це збиральне поняття, яке характеризує зміни в шкірі з підвищеним утворенням пігменту. Незважаючи на загальні зовнішні прояви у вигляді посилення утворення менаніну (пігменту), причини появи цієї патології обумовлені різними зовнішніми і внутрішніми чинниками.

Показання

 • сонячне лентиго
 • сенільний кератоз
 • мелазма
 • хлоазма
 • веснянки

Протипоказання

 • вагітність
 • годування грудьми
 • прийом фотосенсебілізаторів
 • засмага
 • загальні важкі соматичні захворювання

Корекція пігментних плям

Фотоомолодження BBL - процедура видалення ознак фотостаріння потужним світлом певної довжини хвилі. Під дією потужного дозованого випромінювання, певної довжини хвилі, пошкоджені клітини шкіри з надміром пігменту селективно руйнуються. На зміну пошкодженим клітинам приходять молоді клітини без ознак ураження. Методика впливає вибірково, тільки на пошкоджені клітини, сусідні здорові клітини залишаються інтактними. Пацієнт бачить яскраві спалахи світла і не відчуває дискомфорту під час процедури. Від опіків шкіра захищена системою контактного охолодження. Наступного дня пігментні плями темніють і поступово зникає впродовж двох тижнів.

Видалення пігментних плям, як виглядає в динаміці
Динаміка відновного періоду після однієї процедури лікування пігментних плям. День 0 - сонячне лентиго до процедури; День 3 після процедури - пігментні плями потемніли під дією BBL; на 10 День після процедури пігментні плями, що потемніли, освітлилися. У подальші процедури будуть освітлені бліді пігментні плями і ті, які не були оброблені в попередні процедури.

Лікування пігментних плям методикою BBL не викликає опіків. Після процедури немає лущення шкіри, пацієнт відразу ж може наносити макіяж і повернутися до свого повсякденного режиму. Це процедура "обідньої перерви" у більшості випадків, але у разі вираженої пігментації може знадобитися 1-3 дні реабілітації. Великою перевагою системи Sciton BBL є можливість настроювати довжину хвилі для пігментної плями різного ступеню насиченості. Для темних утворень використовується "м'яка" довжина хвилі яка дозволяє не передозувати енергію і добитися результатів без побічних ефектів. Освітлена таким чином інтенсивність пігментних плям може бути видалена за допомогою "жорсткішої" довжини хвилі, яка повністю выравняет колір здорових і уражених ділянок шкіри, не піддаючи необгрунтованому ризику пацієнта.

Система BBL дозволяє вибрати індивідуальну тактику залежно від їх типу, глибини залягання пігменту і інших клінічних показників.

Чому ми обрали Sciton BBL?

 • BBL - це професійна система, яка є кращою у своєму класі
 • ЕФЕКТИВНО
 • можливість настроювати параметри процедури ІНДИВІДУАЛЬНО для кожного пацієнта
 • БЕЗПЕЧНО - корекція гіперпігментації виконується на потужностях на 20-30% нижче, ніж на подібних системах. Це знижує ризик ускладнень на 20-30% і дозволяє отримувати результати там, де інші системи просто безсилі.
 • Система BBL має наукові рандомізовані дослідження.

Фракційне омолоджування

У разі глибокого залягання пігменту застосовується фракційне омолоджування шкіри, яке механічно зменшує вміст пігменту в шкірі. Лазер за допомогою спеціального високоточного пристрою - сканера - формує мікроканальці в шкірі, термічно руйнуючи уражені пігментом клітини. Сусідні ділянки шкіри залишаються неушкодженими для швидкого відновлення. Після фракційного омолоджування інтенсивність гіперпігментації істотно знижується, а також покращується загальний стан шкіри.

Підготовка до процедури

Не вимагає спеціальної підготовки. Основна вимога - відсутність свіжої засмаги і прийому фотосенсебілізаторів.

Рекомендації після процедури

Після видалення пігментних плям BBL не потрібно особливого догляду. Фотоомолодження - це процедура обідньої перерви - пацієнт витратить 30-40 хвилин, а потім може нанести макіяж і повернутися до свого повсякденного режиму. У разі вираженої пігментації може спостерігатися почервоніння і невелика пастозність шкіри в зоні процедури впродовж 1-2 днів.

 • не відвідувати сауну впродовж трьох днів після процедури
 • не засмагати впродовж 3 місяців після процедури
 • виходячи на вулицю наносити сонцезахисний крем з SPF 30+

Детальніше з рекомендаціями вас ознайомить лікар підчас консультації.

Фото до і після процедур

Вартість

Ціни лікування пігментних плям в Києві

Ділянка Ціна Тривалість
Обличчя (омолодження, судини, пігмент) 2800 грн 30 хв.
Щоки (омолодження, судини, пігмент) 1600 грн 30 хв.
Носогубна зона(судини) 850 грн 30 хв.
Зона навколо очей 750 грн 30 хв.
Ніс + вилиці "метелик" 1700 грн 30 хв.
Шия (омолодження, судини, пігмент) 1900 грн 30 хв.
Обличчя і шия (омолодження, судини, пігмент) 3500 грн 60 хв.
Декольте (омолодження, судини, пігмент) 2000 грн 30 хв.
Шия + декольте (омолодження, судини, пігмент) 3300 грн 60 хв.
Обличчя, шия, декольте (омолодження, судини, пігмент) 4500 грн 60 хв.
Тильна сторона кистей (омолодження, пігмент) 1200 грн 30 хв.
Передпліччя 2200 грн 30 хв.
Плечі 2500 грн 30 хв.
Руки повністю 3400 грн 30 хв.
Судини або пігмент, площа з долоню 1200 грн 30 хв.
Одиничний імпульс 250 грн 10 хв.

Питання, що часто ставляться

Це боляче?

Видалення гіперпігментації методикою BBL проходить комфортно і не вимагає тривалого реабілітаційного періоду. Цілісність шкірних покривів при цьому не порушується. Це процедура обідньої перерви.

Скільки процедур потрібно?

Це індивідуально, як правило, 1-3 процедури.

Чи може гіперпігментація з'явитися знову?

Окрім дії зовнішніх чинників, причиною гіперпігментації є гормональний фон, прийом контрацептивів запалення при акне і так далі. Дотримання нескладних рекомендацій дозволить добитися тривалих і стійких результатів.

Чи можна проходити процедуру вагітним?

Процедура протипоказана вагітним, оскільки під час вагітності зміни гормонального фону можуть призводити до посилення утворення гіперпігментації. Для корекції гіперпігментації у вагітних ми пропонуємо безпечні програми для вагітних від компанії PCA Skin, США.

Яка методика найбільш ефективна?

Ефективність процедури залежить від типу патології, інтенсивності і глибини залягання пігменту. Завдяки системі діагностики шкіри Observ 520 ми можемо визначити глибину залягання гіперпігментації і підібрати індивідуальну схему лікування гіперпігментації. Як правило, в лікуванні гормональних гіперпігментації призначаються космецевтичні освітлюючі засоби.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…