Наші новини

Наші новини і акційні пропозиції

Який пілінг обрати при акне?

Пилинг при акне

З висипаннями акне в тій чи іншій мірі стикається кожен. Але як бути якщо висипання з'являються часто і оставлют шрами на обличчі?

Чому з'являються акне висипання?

Акне - це запальне захворювання сальних залоз, яке виникає в результаті підвищеного вироблення шкірного сала і закупорки пор шкіри. Сальні залози - залози зовнішньої секреції, які в період статевого дозрівання досягають найбільшого розвитку. Секрет сальних залоз, шкірне сало, виконує ряд важливих і необхідних функцій для нашого організму, а саме: підвищення бар'єрних і антигрибкових властивостей, захист шкіри від пересихання і ультрафіолету, змащування волосся і підтримання еластичності і зволоженості нашої шкіри. Порушення їх роботи призводить до ряду наслідків, які при неправильному і несвоєчасному втручанні можуть призводити до неприємних наслідків, як розширені пори, еритема, рубці, нерівномірна текстура шкіри, акне і постакне, застійні плями і гіперпігментація, що вимагає більш тривалого і радикального лікування.

Чому обирають пілінг для лікування акне?

Про лікування акне написані цілі книги, але до цього дня ідеального методу не існує. Для лікування використовують антибіотики, системні ретиноїди, які пригнічують функцію сальних залоз, гормональні препарати, які регулюють статеві гормони, різні лазерні методики... Цей список можна нескінченно продовжувати. Але якщо говорити про професійний підхід до лікування акне, то можна виділити пілінги, як одну з найбільш популярних професійних методик при акне. І це не випадково, оскільки одним з провідних патогенетичних механізмів акне є гіперкерктоз - підвищене утворення рогових лусочок шкіри, які порушують відтік шкірного себума з сальних залоз. А основне призначення пілінгів - відлущити рогові клітини з поверніть епідермісу.

Який пілінг кращий при акне?

Існує безліч типів пілінгів, які можна застосовувати при акне, це B-гідроксикислоти (Саліциловий пілінг), фруктові кислоти, але найпопулярнішим при акне є пілінг Джесснера. Це пілінг, формула якого була розроблена на початку XX-го століття для лікування акне і омолодження шкіри. Класичний пілінг Джесснера - це комбінація молочної та саліцилової кислоти з резорцинолом. Особливістю пілінгу Джесснера є те, що він добре переноситься пацієнтами, не викликає рясне лущення. Але найголовніше те, що цей пілінг впливає на кілька причин акне:

  • очищає і відновлює прохідність пор
  • має антибактеріальну дію

Поєднання ексфоліюючого ефекту з антибактеріальною дією робить пілінг Джесснера - пілінгом вибору при акне.

Пілінг Джесснера якого виробника краще?

30 років тому компанією PCA Skin (Пі Сі Ей скін), США розроблені формули модифікованих пілінгів Джесснера, які стали класикою та увійшли в підручники з косметології і зараз використовуються у всьому світі. Тут вибір очевидний на користь цього виробника.

PCA Peel - пілінг вибору при лікуванні акне

У порівнянні з класичним пілінгом Джесснера, з якими багато хто вже давно знайом, пілінги PCA Skin мають ряд переваг. По-перше, полкращені пілінги Джесснера мають додаткові компоненти, які раніше не входили до складу класичних пілінгів Джесснера - лимонну кислоту, яка є альфа гідрокси кислотою, що сприяє відбілюванню і зволоженню шкіри, а також відлущує відмерлі клітини шкіри, і койевую кислоту, яка працює як антибактеріальний компонент, пригнічує синтез меланіну (пігментація) і активно бореться з наявною гіперпігментацією. Оптимальні пропорції всіх компонентів, спрямовані на підвищення ефективності процедури без ризиків ускладнень і алергій.

Пілінг PCA Peel не вимагає змивання і нейтралізації

Ще однією перевагою є відсутність в необхідності нейтралізації пілінгу лужними розчинами, що часто було причиною гіперреакцій шкіри, а це говорить про високу безпеку формул, що особливо актуально для пацієнтів з чутливою шкірою. Також наявнысть трьох різновидів пілінгів Джесснера PCA Skin дозволяють індивідуально підійти до вирішення конкретної проблеми окремого пацієнта. Пілінги Джесснера представлені в трьох видах:

  • з гидрохиноном (для пацієнтів з гіперпігментацією)
  • з гидрохиноном і резорцинолом (для більш ефективного відлущування, при застійних плямах і посттравматичної пігментації)
  • і без гідрохінону (для пацієнтів з індивідуальною непереносимістю гідрохінону).

Завдяки своєму поліпшеному складу пілінг Джесснера ефективно бореться з усіма механізмами, на всіх рівнях патогенезу акне, а також забезпечують профілактику подальших запальних реакцій, відлущування ороговілих клітин шкіри і як наслідок вирівнювання тону і рельєфу шкіри, підвищення імунітету шкіри, її зволоженості та еластичності.

Пілінги Джесснера можуть використовуватися як поверхневі так і серединні, в залежності від кількості нанесених шарів, що в рази скорочує терміни досягнення бажаного результату, вони абсолютно комфортні, ефективні і безпечні.

Адреса

вул. Ярославська, 6
Київ, Поділ, метро Контрактова площа

Локація на мапі Google

Контакти

Телефон: (044)537-08-06
Vodafon: (066) 757-46-15
Київстар: (098) 878-57-59
Life: (093) 390-16-13
Email: email

Режим роботи

понеділок - п'ятниця: 9:00 - 20:00
субота - неділя: 10:00 - 20:00

Sitemap