Ласкаво просимо в Venus Clinic, Київ!
Uk Ru En
Вихідні
7 січня
Часи роботи
9:00 - 20:00 | пн - пт
10:00 - 20:00 | сб - нд
Телефон
(044) 537 0806
Запис онлайн
Лазерна епіляція світлого волосся

Лазерна епіляція світлого волосся

Лазерна епіляція світлого волосся - комбінована не інвазивна лазерна процедура, що поєднує в собі нанесення спеціального препарату з лазерною процедурою.

Лазерна епіляція не ефективна по світлому і сивому волоссю

Лазерна епіляція є ефективним методом для мільйонів людей, що вирішили позбавитися від небажаного волосся на обличчі і тілі. Проте, близько 30% відвідувачів салонів мають відмову від процедури лазерної епіляції, це люди зі світло-каштановими, пушковими, рудим, білим, сивим волоссям.

Світле волосся містить недостатню кількість меланіну, щоб бути видаленими під час лазерної епіляції. На сьогодні у світі не існує лазера, який міг би видаляти світле волосся без Меладину.

Світле волосся? Це не проблема!

Меладин - це препарат місцевого застосування, який містить меланін у вигляді ліпосом. Після нанесення Меладина на ділянку епіляції, меланін захоплюється клітинами волосяних цибулин без накопичення в навколишніх тканинах.

Ліпосоми - мікроскопічні сфери, що мають маленький розмір, достатній, щоб ефективно проникати у волосяну цибулину, не потрапляючи при цьому в кровотік. В результаті, меланін насичує фолікули волосся, що дозволяє пацієнтам, волосся яких було мало чутливе до лазерної епіляції, добитися гарних результатів.

Це просто ефективно

Меладин не відноситься до складних пристроїв і новинок лазерної індустрії, Меладин - безпечний, натуральний косметичний продукт, який підвищує зміст меланіну у волосяних фолікулах. І, попри те, що було зроблено безліч спроб підвищити ефективність видалення світлого волосся лазером за допомогою спеціальних режимів і препаратів, Меладин є єдиним у світі косметичним продуктом, схваленим FDA, з доведеною ефективністю і безпекою для лазерної епіляції світлого, рудого і сивого волосся.

Меланін з ліпосомальною системою доставки покращує результати лазерної епіляції. Під час лазерної епіляції дія лазерного променя спрямована на меланін, що міститься у волосяних фолікулах. Темні гранули меланіну поглинають енергію лазерного променя, нагрівають волосяну цибулину і руйнують її, після чого зростання волоса припиняється. При цьому навколишні тканини не ушкоджуються, оскільки вони "прозорі" для променя лазера.

У осіб зі світлим волоссям виробляється менша кількість меланіну і недостатня його кількість робить цибулину волоса такою ж "прозорою" для променів лазера, як і навколишні тканини. Тому лазерна епіляція і фотоепіляція білого, сірого, рудого і сивого волосся неефективна. Меланін, який вводиться ззовні, компенсує недолік власного меланіну, роблячи лазерну епіляцію ефективною.

Показання

  • епіляція пушкового волосся
  • епіляція сивого волосся
  • епіляція рудого волосся

Підготовка до процедури

Необхідно записатися на консультацію і придбати Меладин для підготовки до лазерної епіляції світлого волосся. Наші досвідчені фахівці зроблять діагностику типу волосся і детально розкажуть вам про режим дозування Меладина, а під час лазерної епіляції правильно встановлять параметри лазера для ефективного видалення світлого волосся.

Рекомендації після процедури

Після процедури необхідно дотримуватися рекомендацій, як після звичайної лазерної епіляції: не засмагати впродовж 1-3 місяців, наносити SPF 30+.

Вартість

Ціни на видалення світлого волосся в Києві

  Ціна Тривалість
Верхня губа 380 грн 10 хв.
Підборіддя 600 грн 10 хв.
Щоки 720 грн 10 хв.
Усе обличчя 1200 грн 20 хв.
Уші 380 грн 20 хв.
Пахви 600 грн 15 хв.
Зона бікіні по лінії плавок 1100 грн 20 хв.
Зона бікіні повністю
(лобок, статеві губи, міжсіднична складка)
1600 грн 30 хв.
Ноги (повністю) 4800 грн 120 хв.
Стегна 2800 грн 50 хв.
Гомілки 2700 грн 40 хв.
Передпліччя 1600 грн 30 хв.
Плечі 2000 грн 30 хв.
Руки повністю 3000 грн 30 хв.
Кисті рук (включаючи пальці кистей рук) 1100 грн 15 хв.
Пальці кистей рук 450 грн 10 хв.
Одиничний імпульс 250 грн  
Знеболення 15% 40 хв.
Гоління зони епіляції 15%  

УВАГА! Гоління великих зон в клініці не проводиться, пацієнтові необхідно збрити волосся перед візитом

Часті питання

Скільки процедур знадобиться?

Кожен випадок індивідуальний. Зазвичай, потрібно від 4 до 6 процедур. Це індивідуально і залежить від багатьох чинників.

Вам буде цікаво

Лазерна шліфовка обличчя

Лазерна шліфовка

Лазерна шліфовка - це одна і найпотужніших процедур, яка впливає на глибокі…